28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,705 TL
  • 5,501 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200

İzmit'teki bu evde bir dram var! 4 aylık bebek tir tir titriyor

İzmit'teki bu evde bir dram var! 4 aylık bebek tir tir titriyor

İzmit'in göbeğindeki bu evde bir insanlık dramı yaşanıyor. Kapıları bile olmayan bu evde insanlar soğuktan donmak üzere. Üstelik bu evde 4 aylık bir de bebek yaşıyor

30 Aralık 2016 Cuma 17:55 Güncel

İzmit Serdar Mahallesi’ndeki bu evde dram yaşanıyor. Kapıları bile olmayan bu evde soğuktan donmak üzere insanlar yaşıyor. En acısı da yoksulluğun diz boyu olduğu bu evde 4 aylık bir bebek yaşıyor. Bu ailenin durumunu gören Serdar Mahallesi Muhtarı Ümit Yılmaz, ailenin ve evin durumunun fotoğraflayarak duyarlı vatandaşlara yardım çağrısında bulundu.

ACİL YARDIM ÇAĞRISI

Ümit Yılmaz’ın mesajı şöyle: “Bu resimlere bakalım vicdanımızı sorgulayalım. Mahallemizin sevilen bir ailesi ama kimsenin bu durumdan haberi yok. İhbar üzerine gittim gördüm. Soğuktan titreyen şizofren hastası zavallı iki kardeş ve çaresiz bir genç. Bir de resmi atamadığım salıncakta sallanan dört aylık bir bebek ve çaresiz anne. Suçu babasının fakir olması. Belki de bu günleri bilseydi dünyaya gelmek istemezdi. Kısacası gerekli kurum ve kuruluşları harekete geçirmek için işe başladım. Aileye yardımcı olmak isteyen hayırseverlerin desteğini bekliyorum”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Muhtaç

31 Aralık 2016 Cumartesi 09:32

Allah yardımcıları olsun

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Tutuklu HDP'lilerin Kandıra Cezaevi'ndeki pozu

Tutuklu HDP'lilerin Kandıra Cezaevi'ndeki pozu