19 Haziran 2018 Salı

  • 4,710 TL
  • 5,480 TL
  • 195,00 TL
  • 93.043

Kız arkadaşı 'Evet' deyince İzmit Marina aydınlandı

Kız arkadaşı 'Evet' deyince İzmit Marina aydınlandı

İzmitli Tolga Aybaş, kız arkadaşı Duygu Çetinkaya'ya doğum gününde evlenme teklifi etti. Kız arkadaşı 'Evet' deyince ise volkan ışıklarıyla ortalık bir anda aydınlandı

20 Mart 2017 Pazartesi 18:28 Güncel

İzmitli genç Tolga Aybaş, kız arkadaşı Duygu Çetinkaya’nın doğum gününde, İzmit Marina’da kendisine evlenme teklifinde bulundu. Duygu Çetinkaya evlilik teklifine 'Evet' deyince bir anda volkan ışıkları yanmaya başladı. İkinci sürpriz ise Eminönü Balıkçısı’nda doğum günü kutlaması oldu.

MERSİN’DE TANIŞTILAR

2015 yılında Mersin’de bir firmada satış koordinatörü olarak çalışan İzmitli genç Tolga Aybaş, yine aynı firmada tahsilat uzmanı olarak çalışan ve aslen İstanbullu olan Duygu Çetinkaya ile tanıştı. Aralarında büyük bir aşk başlayan gençler bir süre sonra İstanbul’a taşınıp iş hayatına burada devem etmeyi sürdürdü.

SÜRPRİZ HAZIRLADI

Kız arkadaşı Duygu Çetinkaya’nın doğum gününde, arkadaşlarının da yardımıyla bir sürpriz hazırlayan Tolga Aybaş, önce onu İzmit Marina’daki restoran tekne Eminönü Balıkçısı’na yemek yemeye davet etti. Yemekler yendikten sonra hava almak için dışarıya çıkıldığında Aybaş, kız arkadaşı Duygu Çetinkaya’ya evlenme teklifinde bulundu.

MARİNA AYDINLANDI

Duygu Çetinkaya evlenme teklifini kabul edince ise birden her tarafta volkan ışıkları yayılmaya başladı. Sonrasında restorana geri dönüldüğünde ise sürpriz doğum günü pastası ortaya çıktı. Kız arkadaşının evlilik teklifini kabul etmesi nedeniyle oldukça mutlu olan Tolga Aybaş, önümüzdeki ay kız istemeye gideceklerini, en kıza zamanda da evleneceklerini söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Hürriyet: 'Hayır' oyu ülkemiz için 'Evet' oyu bir kişi içindir

Hürriyet: 'Hayır' oyu ülkemiz için 'Evet' oyu bir kişi içindir