23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,848 TL
  • 5,673 TL
  • 201,65 TL
  • 101.914

KOTO'nun yeni başkanı belli oldu

KOTO'nun yeni başkanı belli oldu

Kocaeli Ticaret Odası'nda başkan krizi çözüldü ve Yönetim Kurulu'nun aldığı kararla KOTO'nun yeni başkanı Necmi Bulut oldu

11 Ocak 2017 Çarşamba 12:30 Güncel

KOTO'da yeni başkan belli oldu. KOTO Yönetim Kurulu'nun yaptığı toplantıda Necmi Bulut'un başkan olması kararlaştırıldı. Bugün de yönetim bir araya gelerek yeni başkanın Necmi Bulut olduğunu duyurdu. Toplantıdan sonra ilk açıklamayı gerçekleştiren KOTO'nun yeni başkanı Necmi Bulut,"İki arkadaşımızın görevden düşmesi ile buradaki arkadaşlarımızdan 2 kişi çağırdık. Arkadaşlarımızın sağduyulu davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. Önümüzde 9-10 aylık bir süre var. Bu süre içerisinde kısa vadeli çalışmalar gerçekleştireceğiz. Oda başkanlığına kazara seçilmiş insanlar değiliz. Kocaeli Ticaret Odası ile gönül bağımız var. Kendi ismimizden önce odamızın ismi önemlidir. Herkes emin olsun ki sağlıklı bir seçim süreci yaşanacak. Yapabileceğimiz tek şey süreci sağlıklı, saygı içerisinde odanın ağırlığını bilen bir tavırla devam ettirmektir. Burada meclis üyeliği yapacak arkadaşlarımın iradesi kendi elinde olmalı'' dedi.

İŞTE KOTO'NUN YENİ YÖNETİMİ

Başkan Necmi Bulut, Abdülmelik Kalay, Mikail Kayacı, Halil Baylam, Cafer Kozluca, Hüseyin Gezer, Hasan Kanca, Volkan Yılmaz, Yusuf Ziya Uludüz, Mehmet Akif Şen, Zihni Yılmaz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Elektrik komandoları, 2 metreye yakın karda kesintisiz çalışıyor

Elektrik komandoları, 2 metreye yakın karda kesintisiz çalışıyor