19 Haziran 2018 Salı

  • 4,710 TL
  • 5,480 TL
  • 195,00 TL
  • 93.043

TEİAŞ, Kocaeli'de personel alımı yapıyor

TEİAŞ, Kocaeli'de personel alımı yapıyor

Türkiye genelinde toplam 111 personel alacağını duyuran TEİAŞ, yapacağı personel alımları için Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden ilan verdi

09 Ocak 2017 Pazartesi 19:47 Güncel

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü (TEİAŞ) tarafından 111 daimi kamu personeli alımı yapılacak. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden yayınlanan ilana göre TEİAŞ Genel Müdürlüğü, taşra teşkilatlarında daimi kamu işçisi statüsünde istihdam etmek üzere 98 elektrik teknisyeni ve 13 elektronik teknisyeni alımı yapacak. Başvurular 16 Ocak 2017 tarihinde ilanların İŞKUR tarafından yayınlanması ile başlayacak ve 25 Ocak 2017 tarihinde sona erecek. Adaylar başvurularını İŞKUR il ve şube müdürlüklerinden ya da İŞKUR’un resmi internet sitesinden yapabilecek.

KOCAELİ'YE 2 TEKNİSYEN ALINACAK

Bünyesine alacağı personellerden ikisini de, 5. Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Kocaeli'de, elektrik teknisyeni statüsünde istihdam edecek olan TEİAŞ, bilindiği gibi yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle firmaları maddi olarak ciddi boyutlarda zararlara uğratmıştı. Sadece Gebze bölgesindeki otomotiv tedarik sanayi firmaları, 300 milyon euronun üzerinde kayıp yaşadı. Problemlerin giderilememesinin nedeni olarak kimi zaman TEİAŞ'ın ekiplerinin yetersiz kaldıkları vurgulandı. Dileriz TEİAŞ bünyesinde istihdam edilecek 111 personelle bu kesintiler daha fazla yaşanmaz ve kış günü insanlar daha fazla mağdur olmaz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

İçişleri Bakanlığı'ndan Kocaelili 6 firmaya ihale yasağı!

İçişleri Bakanlığı'ndan Kocaelili 6 firmaya ihale yasağı!