22 Haziran 2018 Cuma

  • 4,732 TL
  • 5,515 TL
  • 193,25 TL
  • 94.851

Yasin Alp görevine geri döndü!

Yasin Alp görevine geri döndü!

Odasına astığı skandal fotoğrafla gündeme gelen Gölcük Belediyesi çalışanı Yasin Alp, hiçbir şey olmamış gibi görevine geri döndü ve iş başı yaptı

20 Nisan 2017 Perşembe 14:22 Güncel

Gölcük Belediyesi'nde çalışan Yasin Alp’in, odasına astığı Atatürk portresinin üzerine yazılan yazı görenleri adeta hayrete düşürmüştü. Aynı zamanda AKP Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp’in kardeşi olan Yasin Alp, geçtiğimiz ay sosyal medyaya yansıyan ve Atatürk fotoğrafı yerine Erdoğan'ın posterini asarak Atatürk'ün sözlerini değiştirmiş ve büyük tepki çekmişti. Vatandaşların tepkisi sonrası Yasin Alp hakkında soruşturma açılmıştı. Yasin Alp, ne tesadüftür ki referandum sonrası hiçbir şey olmamış gibi görevine geri döndü ve iş başı yaptı. Belediyeden ise konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

ODASINDAN KALDIRDI

Hakkında açılan soruşturmayla görevinden uzaklaştırılan Yasin Alp'in, odasında Mustafa Kemal Atatürk’ün resminin bulunduğu yere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yüzü yerleştirilmiş. Ayrıca Atatürk’ün söylediği ‘Efendiler, yarın Cumhuriyet’i ilan edeceğiz’ sözünün yerine ise ‘Efendiler yarın Başkanlık sistemini ilan edeceğiz!’ yazıyordu. İki kez ülke gündemine gelen Yasin Alp, haberlerin ardından daha önce herkese açık olan profilindeki tüm fotoğrafları kaldırdıktan sonra sosyal medya hesabını kapatmıştı. İşe geri döndükten sonra odasına yerleşen Yasin Alp’in skandal fotoğrafı odasından kaldırdığı görüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Çocuklardan Güzeloğlu'na güldüren hediye!

Çocuklardan Güzeloğlu'na güldüren hediye!