23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,848 TL
  • 5,673 TL
  • 201,65 TL
  • 101.914

Yeşilçam’ın yakışıklı jönü Kocaeli'de yaşıyor

Yeşilçam’ın yakışıklı jönü Kocaeli'de yaşıyor

Yeşilçam'ın yakışıklı aktörlerinden Sertan Acar, Zeynep Değirmencioğlu ile oynadığı filmlerle hafızalara kazındı. Sevilen oyuncu Kerpe'de Hotel işletmeciliği yaparak doğal bir hayat sürdürüyor

30 Nisan 2017 Pazar 11:18 Kültür-Sanat

Türk sinemasının efsane ismi, Yeşilçam’ın yakışıklı jönü Sertan Acar, “Ayşecik” karakteri ile bilinen Zeynep Değirmencioğlu ile oynadığı sayısız filmle hafızalara kazındı. Aynı zamanda geçtiğimiz yıllarda yaşamını yitiren Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Serkan Acar’ın da kardeşi olan Sertan Acar, Yeşilçam’a damga vuran “Hayat mı Bu?”, “Gelinlik Kızlar”, “Fatma Bacı”, “Battal Gazi’nin İntikamı”, Sinderella Kül Kedisi” ve “Hayat Sevince Güzel” gibi filmlerinde rol aldı. Peki Sertan Acar şu anda ne yapıyor? Nerede yaşıyor, ne iş yapıyor? Sevilen oyuncu Kandıra’da Kerpe Çamlıbel Caddesi üzerinde Diem Butik Otel’in işletmeciliğini yürütüyor. Doğal hayatla ilgilenen Sertan Acar, aynı zamanda asıl mesleği olan diş hekimliğini de sürdürüyor.

KERPE AŞIĞI

Sahil kasabası Kerpe’ye aşık olan ve hayatını burada idame ettiren Acar, 20’li yaşlarda 1970’li yıllarda çevirdiği 8 filmden sonra meslek olarak eğitimine devam ettiği diş hekimliğini seçerek Yeşilçam’a veda etti. Sertan Acar’ın en büyük tutkuları Kerpe, balıkçılık ve bir dönem yöneticiliğini de yaptığı Fenerbahçe. Aynı zamanda iyi de bir avcı olan, kendi ürünlerini kendisi yetiştirmeyi seven bir sanatçı Acar. 25 yılı aşkın süren Kerpe ve balıkçılık tutkusu, Acar’ı harika bir mekan açması ile Kerpeli yapmış. Bir yanda butik otel işletmeciliği, bir yanda doğa ile iç içe bir yaşam, bir yanda tarım, bir yanda balıkçılık, bir yanda diş hekimliğini sürdüren Acar’ın filmleri hala izlenmekte.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

CarrefourSA'daki iş yerleri bugün son kez açıldı

CarrefourSA'daki iş yerleri bugün son kez açıldı