27 Ekim 2020 Salı

 Halil Sezai’nin İzmit konseri iptal edildi

 Halil Sezai’nin İzmit konseri iptal edildi

İstanbul'un Tuzla ilçesinde, komşusunu darbeden Halil Sezai'nin bugün İzmit'te vereceği konseri yaşanan olayın ardından restoran sahibi tarafından iptal edildi.

16 Eylül 2020 Çarşamba 21:20 Güncel

Tuzla'da aynı sitede bulunan komşusu 65 yaşındaki kalp hastası Hüseyin Meriç'i dövdüğü görüntüleri ortaya çıkan Halil Sezai, Cumhuriyet Savcılığı tarafından ifadeye çağrıldı. Bugün, Halil Sezai'nin İzmit'te bir restoranda Hüsnü Şenlendirici ile birlikte vereceği konser, bu olayı gerekçe gösteren restoran sahibi tarafından iptal edildi. 

Restoranın sahibi Mesut Korkmaz yaşanan çirkin görüntülerin ardından konseri iptal ettiklerini belirterek, "Bu akşam Halil Sezai ve Hüsnü Şenlendirici restoranımızda konser vereceklerdi. Fakat hiç kimsenin tasvip edemeyeceği ve bir sanatçıya yakışmayacak görüntülerin yayınlanmasının ardından biz de tepki vermek amacıyla Halil Sezai konserini iptal ettiğimizi duyurduk. Bu gece işletmemizde sadece Hüsnü Şenlendirici sahneye çıkacak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ali KUZU

17 Eylül 2020 Perşembe 00:02

Mesut kardeşimiz çok yerinde karar almış kendisine yakışanı yapmış işletmeci olarak insan olarak çok duyarlı davranmış kendisini alkışlıyorum.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kaynak ustası kendini astı!

Kaynak ustası kendini astı!