09 Temmuz 2020 Perşembe

‘AUTOFEST’ rüzgârı 41 Burda’da başlıyor

‘AUTOFEST’ rüzgârı 41 Burda’da başlıyor

Kocaelilileri ilklerle buluşturarak, özel deneyimler yaşatan 41 Burda AVM, 15-16 Haziran’da düzenlenecek Türkiye’nin en büyük açık hava otomobil festivali ‘AUTOFEST’ ile ziyaretçilerini karşılıyor...

31 Mayıs 2019 Cuma 16:07 Güncel

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve açıldığı günden itibaren Kocaeli’nin alışveriş, yaşam ve buluşma merkezi haline gelen 41 Burda AVM, birbirinden özel otomobilleri ‘AUTOFEST’te buluşturarak, ziyaretçilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. 41 Burda AVM, 15–16 Haziran tarihleri arasında ev sahipliğini yapacağı, Türkiye’nin en büyük açık hava otomobil festivali AUTOFEST ile görsel bir şölen yaşatacak. AUTOFEST; paha biçilemez klasik arabalardan, spor arabalara, ralli’den, off-road’a, drag’dan drift’e kadar otomobil dünyasını, tüm detayları ile ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

ÜNLÜ DRIFT PİLOTLARI

Ayrıca, ünlü drift pilotları Abbas Çimen ile Mert Gırgırlar’ın yanı sıra tuningcadde, mmpowergarage gibi sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken isimler de AUTOFEST’te yerini alacak.

JÖK VE EGM DE AUTOFEST’TE

JÖAK (Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı) AUTOFEST’te yerini alarak festival ziyaretçileri ile buluşacak ve kahraman Türk ordusundaki hizmetlerini de ziyaretçilerle paylaşacak. JÖAK’ın yanı sıra Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) de,  katılımcıları bilinçlendirmek için takla, kaza ve alkol simülatörleri ile festival alanında yer alacak. Otomobil tutkunlarını bir araya getiren 41 Burda AVM, bu heyecanı birlikte yaşamak için tüm  ziyaretçilerini AUTOFEST’e davet ediyor. AUTOFEST için detaylı bilgiye www.41burda.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hürriyet: Başka çiçekçi yok mu kardeşim!

Hürriyet: Başka çiçekçi yok mu kardeşim!