05 Mart 2021 Cuma

Başkan Söğüt’ten yeni yıl mesaisi

 Başkan Söğüt’ten yeni yıl mesaisi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, yeni yılın ilk saatlerinde görev başında olan emniyet ve jandarma teşkilatı ile sağlık çalışanlarını ziyaret etti, yeni yıllarını kutladı

01 Ocak 2021 Cuma 00:40 Güncel

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, yeni yılın ilk saatlerinde görev başında olan emniyet ve jandarma teşkilatı ile sağlık çalışanlarını ziyaret etti, yeni yıllarını kutladı. Başkan Şener Söğüt’e ziyaretlerde AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Başkan Yardımcıları Faruk Denli ve Osman Yurt da eşlik etti.

VEFA BORCUMUZ BÜYÜK

Başkan Şener Söğüt ilk olarak Tütünçiftlik Polis Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Zihni Manap da yer aldı. Başkan Söğüt, Manap ve polis teşkilatının yeni yılını kutlarken, “Toplumun huzuru ve güvenliği için canla başla çalışan ve fedakârca gayret gösteren polislerimize vefa borcumuz büyüktür” dedi.

YENİ YILLARINI KUTLADI

Başkan Şener Söğüt daha sonra Yarımca Polis Merkezi ve Hereke Karakolu’nu da ziyaret etti. Ayrıca TEM Otoyolu Körfez Gişelerinde görev yapan trafik ve asayiş ekiplerine de kolaylıklar diledi. Başkan Söğüt ayrıca Körfez İtfaiyesi’ne de uğradı ve görev başındaki itfaiyecilerin yeni yılını kutladı.

ASLA UNUTULMAYACAK

Başkan Söğüt daha sonra ilçedeki taksi durağına uğrayarak nöbeti taksicilerle sohbet ederken, Körfez Devlet Hastanesi’ne de uğrayarak görev başındaki sağlık çalışanlarının yeni yılını kutladı. Sağlık çalışanlarıyla sohbetinde onlara teşekkür eden Başkan Söğüt, “Bu süreçteki gayret ve çalışmalarınız asla unutulmayacak” dedi.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

 Yeni yıla otel bahçesinde mısır patlatarak girdiler

Yeni yıla otel bahçesinde mısır patlatarak girdiler