22 Ocak 2019 Salı

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi 11. yaşını kutladı

 Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi 11. yaşını kutladı

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi, 11. yaşını coşkulu bir şekilde kutladı. Hastanenin genel müdürü Yaşar Ellialtı, hastane yönetimi ve çalışanlar, 11. yıl pastasını hep birlikte kesti

15 Mayıs 2018 Salı 17:36 Güncel

2008 yılında İzmit şehir merkezinde Kocaeli’nin ilk çocuk tıp merkezi olarak hizmete başlayan Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi, bugün daha büyük bir binada hasta kabulüne devam ederken 11. yaşını kutladı. Hastanenin genel müdürü Yaşar Ellialtı, hastane mesul müdürü Yusuf Çalışkol, kurumun işletme müdürü Tuncay Alan, Basın Yayın ve İnsan Kaynakları Sorumlusu Esra Altaş, doktorlar ve çalışanlarının katıldığı kutlama töreninde 11. yıl pastasını hep birlikte kesti. 

YETİŞKİN BRANŞLARI

Bugün Şehit Rafet Karacan Bulvarı üzerindeki modern ve donanımlı binasında hasta kabulünü sürdüren Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi, yaklaşık 1 yıldır da yetişkin branşlarını hizmet alanlarına ekleyerek daha güçlü bir şekilde yoluna devam ediyor. Kocaeli’nin 24 saat hizmet veren ilk ve tek çocuk tıp merkezinin 11. yaş kutlamasında söz alan genel müdürü Yaşar Ellialtı, “2008 yılında 3 hekimle başladığımız serüven bugün büyük bir kurum olarak sürüyor. Bugüne kadar 800 bine yakın çocuğu tedavi etmişiz. Bu bizim için çok önemli bir rakam. Başarımızın temelinde yatan felsefe; sevgi, saygı, sabır ve sadakattir. Böyle olunca çalışanlarımız mutlu, doktorlarımız mutlu ve tabii ki hastalarımız mutlu oluyor. Daha da büyüyerek yolumuza devam edeceğiz. Hepinize verdiğiniz emek için teşekkürler” dedi.

EKİBİMİN PAYI BÜYÜK

Ellialtı, Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi’nin hayatında farklı bir yeri olduğunu da sözlerine ekleyerek, “Özel İlgi, büyük kızım Neslişah ile aynı yaşta. Bu nedenle bende özel bir yeri var” ifadelerini kullandı. Ardından söz alan mesul müdür Yusuf Çalışkol, Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi’nin çocuk sağlığı ve çocuk hastalıkları alanında 24 saat hizmet veren tek sağlık kuruluşu olmasının Kocaeli’ye kattığı değerin altını çizdi, “Bu başarıda ekibimizin payı büyük, siz olmadan olmazdı, teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

PLAKET VERİLDİ

Konuşmaların ardından 5 yıldır kurumda hizmet veren psikolog Neşe Durgun, psikolog Melike Akçay Yüksel, acil sorumlusu Yonca Tazıcı, laborant Züleyha Gündoğdu ile hastane çalışanı Cemile Yaşar’a kıdem plaketleri verildi. Plaket merasimin ardında da hediye çekilişi yapıldı ve şanlı 10 kişiye çeşitli hediyeler verildi. Son olarak 11. Yaş pastasının mumları, nice yıllar görmek temennisiyle üflendi ve kokteyle geçildi.

YENİ HEKİMLER GÜÇ KATTI

Diğer yandan kadrosunu her geçen gün güçlendiren Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi yetişkin branşlarında; iç hastalıkları uzmanı Zeliha Aksoy, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Yrd. Doç. Dr. Öner Aynıoğlu, kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı Güneş Genç, çocuk diş hekimi Seniha Güler, medikal estetik ünitesi sorumlusu Gülfer Yaman’ı da kadrosuna dahil ederek gücüne güç kattı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Otoparktan otomobil çalan şahıs hakkında karar!

Otoparktan otomobil çalan şahıs hakkında karar!