21 Ocak 2019 Pazartesi

41 Burda AVM’den kazandıran yakıt kampanyası

41 Burda AVM’den kazandıran yakıt kampanyası

Kocaelililere sunduğu eğlenceli ve ayrıcalıklı dünyayı her geçen gün geliştiren ve zenginleştiren 41 Burda AVM, yeni alışveriş kampanyası ile ziyaretçilerinin ayaklarını yerden kesiyor

16 Nisan 2018 Pazartesi 09:58 Güncel

Kocaelililere sunduğu ayrıcalıklı dünyayı her geçen gün geliştiren ve zenginleştiren 41 Burda AVM, ziyaretçilerini ayaklarını yerden kesecek kampanya ile karşılıyor. 41 Burda AVM, ziyaretçilerine 14-29 Nisan tarihlerinde aynı gün içerisinde tek seferde yapacakları 150 TL’lik alışverişe 20 TL, 250 TL’lik alışverişe 40 TL Opet akaryakıt ve Aygaz otogaz hediye ediyor. Kampanyaya katılacak 41 Burda AVM ziyaretçilerinin fiş ya da faturalarıyla danışma noktasına gelerek 41 Burda AVM üyesi olmaları gerekmektedir. Kampanya 14-29 Nisan 2018 tarihleri arasında saat 22.00’ye kadar geçerli olacaktır.

İŞTE ŞARTLAR

Kampanya, 14 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Geçmiş tarihli fiş ya da faturalar geçersizdir. Mali değeri olmayan belgeler ve/veya fiş/fatura fotokopisi ile  yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Kocaeli ilindeki 41Burda’da bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilere 20 TL değerinde, tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilere 40 TL değerinde akaryakıt/otogaz puan hediye edilecektir. 41 Burda içerisindeki bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri ile 41 Burda içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (internet sitelerinden yapılan alışverişlere ait adrese veya 41 Burda Avm mağazalarından yapılan ürün teslimatı) kampanyaya dahil değildir. Alışveriş fiş/faturalarını 41 Burda Danışma Noktası’na ibraz eden ve 41 Burda üyeliğine sahip olan tüketicilere araçlarında kullandıkları yakıt tipine göre Opet Kart veya Aygaz Kart verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için Danışma Noktası’na ibraz edilen fişlerin/faturaların tutar olarak kampanya koşullarına uygun olması ve ibraz eden tüketicilerin 41 Burda üyeliğine sahip olması zorunludur.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Şırnak'ta hain saldırı: 3 şehit

Şırnak'ta hain saldırı: 3 şehit