01 Mart 2021 Pazartesi

41 Burda’dan hijyen uygulamalarında fark yaratan dijital proje: Güvenli QR

41 Burda’dan hijyen uygulamalarında fark yaratan dijital proje: Güvenli QR

41 Burda Alışveriş Merkezi,  AVM içerisindeki hijyen koşullarının çerçevesini tekrar belirliyor. 41 Burda, bu kavramın kalıcı etkiler bırakacağı öngörüsüyle, ziyaretçileri ile daha şeffaf bir iletişim kurabilmek için burdasagliginizesas.com adresi üzerinden tüm hijyen prosedürlerini de paylaşıma açtı

15 Ocak 2021 Cuma 12:56 Güncel

41 Burda’nın Covid-19’a karşı aldığı özel önlemler ve hijyen uygulamaları, alan taraması, malzeme seçimi, dezenfeksiyon ve işlem kalitesi olmak üzere dört adımda gerçekleşiyor. Uygulama kapsamında temizlik yapılacak alanın genel taraması gerçekleşiyor, Covid-19 virüsüne karşı kanıtlanmış ürünlerle insan elinin uzanamadığı yerler dahi dezenfekte ediliyor, dezenfeksiyon ve temizlik kalite kontrolü yapılıyor. 41 Burda ziyaretçileri, hem internet sitesinden hem de AVM içerisine yerleştirilmiş olan QR kodlar aracılığıyla ilgili alanın hijyen durumunu anlık olarak takip edebiliyor.

TEMİZLİK KAYITLARINA ULAŞILIYOR

AVM içerisinde ortak alanlarda bulunan QR kodlar, akıllı bir telefon kamerası ya da QR kod okuyucu programlar yardımıyla taratılıyor. Ziyaretçiler, kodu okuttuktan sonra karşılarına çıkan ekranda, ilgili alanın son temizlik kayıtlarına ulaşıyor. Güvenli QR sistemini kullanarak bölgenin hijyen durumunu inceleyen 41 Burda ziyaretçileri, Covid-19’a karşı etkili temizlik malzeme seçimleri ve son temizlik saatini de görebilecekleri, sürecin detaylı bir dökümünü hızlı bir şekilde kontrol edebiliyor. AVM ziyaretçileri 24 saat içerisinde yalnızca 1 konum için olmak üzere, temizliği yapılan bölge ile ilgili 1-5 arası puanlama yapabiliyor ve yapılan puanlama girişleri sistemde raporlanabiliyor. Aynı zamanda ziyaretçiler, “Soru, Şikayet ve Öneride Bulun” butonuyla geri bildirim değerlendirmelerini de gönderebiliyor. Dezenfeksiyon takibini, web sitesine giriş yaparak sağlamak da mümkün. Site içerisinde yer alan yönergeleri izleyenler, AVM ve lokasyon seçimini gerçekleştirdikten sonra bölgenin son hijyen bilgilerine ulaşıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Kocaman’dan 16 Ocak Basın Onur Günü mesajı

Başkan Kocaman’dan 16 Ocak Basın Onur Günü mesajı