20 Ocak 2021 Çarşamba

AK Parti, gazetecilerin gününü kutladı

AK Parti, gazetecilerin gününü kutladı

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, başlayan 16 Ocak Medyaevi’ni ziyaret edip gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

08 Ocak 2021 Cuma 15:31 Güncel

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti 16 Ocak Medyaevi geçtiğimiz haftalarda yeni yerine taşındı. Rauf Orbay Sokak, Orkide Apartmanı, No;13, Kat;1 İzmit adresinde gazetecilere hizmet vermeye başlayan 16 Ocak Medyaevi’ni, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve beraberindeki heyet ziyaret etti. Samimi ve içten bir havada gerçekleşen ziyarette heyet, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan’a çiçek takdiminde bulundu.

“YEREL MEDYANIN ÖNEMİ TARTIŞILMAZ”

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile hem de yeni yerlerinden dolayı gazeteci dostlarımızı ziyaret etmek istedik. 10 Ocak hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasına denk geldiği ziyaretimizi bugün gerçekleştirdi. Yerel medyanın önemi tartışılmaz. Toplumumuzu her konuda bilgilendirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu anlamda biz bugüne kadar Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin ortaya koyduğu üstün performansı takdir ediyoruz. Sayın Kaplan’ın şahsında bütün gazeteci arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Yeni yeriniz hayırlı olsun” 

“EMEK HARCIYORSUNUZ”

Ellibeş’in ardından konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, “Siyasetçiler ile kamuoyu arasında aracılık yapan ve köprü kurmamızı sağlayan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Doğru ve tarafsız haberlerin topluma ulaşması için çok emek harcıyorsunuz. Pazar günü sokağa çıkma yasağı olduğu için bugün gelmek istedik. Bu vesile ile yeni çalışma yerinizde hayırlı olmasını diliyorum”

“KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Son olarak ziyaret ile ilgili konuşan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, “Sayın Ellibeş ile Gölcük Belediye Başkanlığından bu yana uzun süren dostluğumuz var. Kendileri, gazetecilere her zaman destek olmuştur. Bende burada bütün gazeteciler adına kendilerine ve Milletvekilimiz Sayın İlyas Şeker’e teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Traktörde çıkan yangın eve sıçradı

Traktörde çıkan yangın eve sıçradı