27 Şubat 2020 Perşembe

AK Parti Kocaeli'den geçmiş olsun mesajları

AK Parti Kocaeli'den geçmiş olsun mesajları

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları, depremin hemen ardından bölge halkının acılarını sosyal medya hesaplarından yayımladıkları mesajlarla paylaştı

25 Ocak 2020 Cumartesi 15:03 Güncel

Elazığ’da önceki gece meydana gelen ve hepimizi derinden üzen deprem felaketiyle ilgili ilk andan itibaren bölgeyle teması devam eden AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları, bölge halkının acılarını sosyal medya hesaplarından yayımladıkları mesajlarla da paylaştı.
 

İşte o mesajlar:

MEHMET ELLİBEŞ

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş: Elazığ'da meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremi üzüntüyle öğrendim ve takip ediyorum. Depremin acılarını en derinde yaşayanlar olarak Elazığ’daki vatandaşlarımızın dertlerini, sıkıntılarını, üzüntülerini en iyi biz anlıyoruz. Tüm vatandaşlarımıza yürekten geçmiş olsun diliyorum. Bu elim felakette hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.
 

TAHİR BÜYÜKAKIN

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın: “Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlere başsağlığı ve Allah’tan rahmet; tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim ülkemizi ve milletimizi tüm afetlerden muhafaza eylesin. AFAD ile irtibat halindeyiz. Görev verilmesi halinde ekiplerimiz ivedilikle harekete geçecektir. En büyük temennimiz can kaybının artmamasıdır.
 

FİKRİ IŞIK

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık: Elazığ ve Malatya’da meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere Allah(C.C)‘tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Bu büyük felaketi hep birlikte atlatacağız. Tüm gücümüzle bölgede yardım bekleyen vatandaşlarımızın yanındayız.
 

EMİNE ZEYBEK

AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek: Merkez üssü Elazığ'da meydana gelen ve çevre illerde de şiddetli bir şekilde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. İlk andan itibaren vatandaşlarımızın imdadına koşan arama-kurtarma ve yardım ekiplerimize Allah güç, kuvvet versin.
 

RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer katırcıoğlu: Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Bölgede yaraları sarmak için bütün imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Bu acıyı da birbirimizle dayanışma içinde atlatacağız.
 

İLYAS ŞEKER

AK Parti Kocaeli Milletvekili  İlyas Şeker: Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem bir kez daha canımızı yaktı. Depremi en iyi bilenler olarak bu elim felaketten etkilenen bütün vatandaşlarımızın yanındayız.
 

SAMİ ÇAKIR

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır: Gölcük Depremi ile binlerce insanını kaybetmiş bu toprakların bir vatandaşı olarak, Elazığ depremini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Can kayıpları acımızı daha da artırdı. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Ekiplerimize Allah güç, kuvvet versin.
 

MEHMET AKİF YILMAZ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz: Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremle kahrolduk. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
 

CEMİL YAMAN

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman: Acımız, üzüntümüz çok büyük. Elazığ Sivirce’de meydana gelen deprem felaketinde hayatını kaybedenlere Yüce Mevlamdan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.
 

ZİNNUR BÜYÜKGÖZ

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz: Elazığ Sivrice ilçesinde meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Rabbim ülkemizi ve milletimizi her türlü afetten korusun.
 

MUSTAFA KOCAMAN

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman: Elazığ'da yaşanan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Sayının artmaması en büyük duamız.
 

ADNAN TURAN

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan: Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Kandıra, Elazığ’daki kardeşlerimizin yanındadır.
 

MUZAFFER BIYIK

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık: Elazığ merkezli olan ve birçok ilimizde de hissedilen depremi yaşayan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Rabbim ülkemizi tüm zorluklardan korusun inşaallah.
 

ŞENER SÖĞÜT

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt: Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Köref halkı ve belediyemiz olarak Elazığlı kardeşlerimizin her zaman yanındayız.
 

ALİ YILDIRIM SEZER

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer: Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan depremde vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyor, bölgedeki tüm vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim ülkemizi ve milletimizi tüm afetlerden muhafaza eylesin.
 

YASİN ÖZLÜ

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü: Elazığ’da meydana gelen ve onlarca vatandaşımızın hayatını kaybettiği depremi büyük bir üzüntüyle öğrendim. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. AFAD’la koordineli şekilde bölgeyle sürekli temas halinde takibimiz devam ediyor.
 

ZEKİ AYGÜN

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün: Elazığ'a bağlı Sivrice merkezli depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Derince, Elazığlı kardeşlerimizin her zaman yanındadır.
 

BÜNYAMİN ÇİFTÇİ

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi: Elazığ’da meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralılara şifalar diliyorum. Rabbim ülkemizi ve milletimizi daha büyük felaketlerden muhafaza eylesin.
 

HAMZA ŞAYİR

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir: Elazığ’da meydana gelen deprem hepimizi derinden sarstı. Bu büyük felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, milletimize başsağlığı diliyorum. Yaralılara acil şifalar dilerim.
 

İSMAİL YILDIRIM

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım: Elazığ'da meydana gelen ve birçok kentimizde hissedilen deprem sebebiyle bölgedeki ve ilçemizde yaşayan tüm Elazığlı vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Can kaybı yaşayan vatandaşlarımıza Allah'tan Rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kandıra’da 17 köyde arazi toplulaştırılması yapıldı

Kandıra’da 17 köyde arazi toplulaştırılması yapıldı