02 Mart 2021 Salı

AK Partili kadınlar, gazetecileri unutmadı

AK Partili kadınlar, gazetecileri unutmadı

AK Parti Kadın Kollları, 10 Ocak Çalışan Gazetecileri Günü’nde gazetecileri unutmadı. Gazetecileri ziyaret eden AK Partili kadınlar, kendilerine başarı diledi

11 Ocak 2021 Pazartesi 12:08 Güncel

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazetecileri Günü dolayısı ile gazetecileri ziyaret etti. İzmit 16 Ocak Medya Evi’nde gerçekleşen ziyarette Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan’ın yanı sıra basın mensupları hazır bulundu.

BASIN MENSUPLARINA GÜVENİYORUZ

Ziyarette konuşan AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, “10 Ocak Çalışan Gazetecileri Günü, Pazar gününe denk geldiği için kendilerini ziyarette bulunamadık. O yüzden bugün gazetecilerimizi ziyarete geldik. Basın mensuplarına her zaman ihtiyacımız var. Gazetecilerimizi önemsiyoruz. Kendilerine çalışma hayatlarında başarılar diliyorum. Kendilerine güveniyor ve inanıyoruz” dedi.

KADINLARIMIZIN YANINDAYIZ

Özdemir’den sonra ziyaret hakkında değerlendirmelerde bulunan Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, “10 Ocak Çalışan Gazetecileri Günü dolayısı ile yoğun zamanlar geçiriyoruz. Bugünde AK Parti Kadın Kolları Başkanımız ve yöneticileri ziyaretimize geldi. Kadınların sahada olmasını umursuyorum. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti olarak kadınlarımızın her zaman yanındayız. Kendilerine bu ziyaret için teşekkür ediyoruz” dedi. Ziyaretin ardından çiçek takdimi gerçekleşti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Körfez’de ortak akılla yönetim

Körfez’de ortak akılla yönetim