24 Kasım 2020 Salı

Altınoluk Pastanesi çeyrek altın veriyor

Altınoluk Pastanesi çeyrek altın veriyor

Kocaeli'nin önde gelen gelen cafe ve pastanesi Altınoluk, çeyrek altın verecek

03 Ekim 2020 Cumartesi 09:36 Güncel

Kocaeli pastaneleri arasında zirvedeki yerini koruyan, pide dendiğinde ilk adres olan Altınoluk Pastanesi yeniliklerle geliyor. Kocaeli'de tatlı lezzetlerin tartışmasız en iyi noktası, Kocaeli'nin en iyi pastanesi Altınoluk Pastanesi, 10 yılı geride bıraktı... Kaliteden taviz vermeden, hijyenden ödün vermeden, en kaliteliyi, en uygun fiyata sunan Altınoluk Pastanesi, 10. yılını kutluyor.

ALTINOLUK PASTANESİ ÇEYREK ALTIN VERİYOR

Kocaeli'nin önde gelen gelen cafe ve pastanesi Altınoluk, yine ses getirecek bir çekilişe imza atmaya hazırlanıyor. Altınoluk Pastanesi, 10. yıl dönümü nedeniyle misafirlerden birine çeyrek altın hediye edecek. Çekilişe katılmak için yapmanız gereken tek şey Altınoluk Pastanesi'nin instagram hesabını takip etmek. İnstagram hesabını takip edenler, çeyrek altın kazanabilir....

ALTINOLUK PASTANESİ SÜRPRİZLERLE GELİYOR

Altınoluk Pastanesi, 2010 yılı ekim ayının bir pazar günü İzmit Bekirdere’de 60 metrekarelik küçük ama sevimli bir dükkanda başlayan yolculuğunda 10 yılı geride bıraktıktan sonra önümüzdeki günlerde yeni sürprizler yapacak. 5 tanesi franchise olmak üzere 7 şubeye ve yaklaşık 85 personele ulaşan Altınoluk Pastanesi; pide, poğaça ve börek çeşitlerinden başlayarak bugün pastasından tatlısına, çikolatasından turtasına 40’ın üzerinde ürün çeşitliliği  ile Kocaeli halkına hizmet veriyor. Altınoluk Pastanesi'nin sürprizleri merakla bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit'te yaşıyordu... Eski belediye başkanı aracında ölü bulundu

İzmit'te yaşıyordu... Eski belediye başkanı aracında ölü bulundu