24 Kasım 2020 Salı

Asya Tur’dan anlamlı kampanya

Asya Tur’dan anlamlı kampanya

Yolcu taşımacılığının dev firması Asya Tur, Kızılay Haftası’nda anlamlı bir kampanyaya imza attı. Asya Tur ve Kızılay ortaklığı ile düzenlenen kan bağışı kampanyası kapsamında şirket çalışanları kan bağışında bulundu. Vatandaşlar da destek verdi 

03 Kasım 2020 Salı 13:46 Güncel

Yolcu taşımacılığının devi Asya Tur, sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Bu çerçevede şirket, kan stoklarının azalması üzerine Kızılay ile ortaklaşa  kan bağışı kampanyası düzenledi. Asya Tur Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Genç, Genel Müdür Yardımcısı Uğur Emektar, Satın Alma Müdürü Cüneyt Cavrar, Halkla İlişkiler Sorumlusu Figen Yavaş, Baş Kaptan Gökhan Türe, Servis Amiri Ali İncesu ve Host Amiri Kürşad Çodur, İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminalinin otoparkına gelen Kızılay ekiplerine kan bağışında bulundu. Kan bağış kampanyasına Ulaşım Park Terminal Müdürü Murat Umut da destek verdi.

KAN BAĞIŞI SÜREKLİ BİR İHTİYAÇTIR

Yeni tip koronavirüs nedeniyle kan stoklarında ciddi bir azalma yaşandığını ve buna bağlı olarak acil ameliyatlarda kullanılmak üzere kan ihtiyacı olduğunu söyleyen Asya Tur Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Genç, “Kan bağışı sürekli bir ihtiyaçtır. Operasyon geçiren yüzlerce hastamızın buna ihtiyacı var. Bu örnek kampanya ilimizde farkındalık yaratacak ve kan bağışının artmasına sebep olacak. Herkesin desteğini istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Tuna: Kızılay Haftası kutlu olsun

Başkan Tuna: Kızılay Haftası kutlu olsun