25 Ekim 2020 Pazar

Ataevler Köprüsü, kaldığı yerden devam ediyor

Ataevler Köprüsü, kaldığı yerden devam ediyor

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Kartepe’nin önemli bağlantı yollarından biri olan Ataevler Mahallesi’nde daha önce yapımına başlanmış köprü inşaatının kaldığı yerden hızla devam ettiğini duyurarak, inşaat alanında incelemelerde bulundu

18 Temmuz 2020 Cumartesi 10:07 Güncel

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Ataevler Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Kocaman, beraberinde belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve Ataevler Mahalle Muhtarı Neslihan Serim ile birlikte Ataevler ile Sarımeşe’yi birbirine bağlayacak, pek çok yerleşim biriminin Kent Meydanı’na ulaşmasını kolaylaştıracak köprülü kavşak inşaatının yerinde inceledi.

KARTEPEMİZE HAYIRLI OLSUN

İnceleme sonrasında açıklama yapan Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, “AK Parti Milletvekilimiz Sami Çakır ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın çalışmaları, T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nun talimatları ile "Kent Meydanı" ana bağlantı yollarından olan Ataevler Köprüsü kaldığı yerden devam ediyor. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

450 METRE UZUNLUĞUNDA

Yaya ve araç geçişinin sağlanacağı köprü 2 şerit halinde 12 metre genişlik, 450 metre uzunluğunda planlanıyor. 8 beton ayak ile 7 açıklı olarak planlanan köprü, tren yolunun üzerinden bağlantıyı sağlayacak. Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, Ataevler Mahallesi köprü inşaatı incelemesi sonrasında Mahalle Muhtarı Neslihan Serim ile bir araya gelerek devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında istişarede bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kurban Bayramı'nda yasak var mı? Fuat Oktay açıkladı

Kurban Bayramı'nda yasak var mı? Fuat Oktay açıkladı