03 Mart 2021 Çarşamba

Avlu'da şenlik vardı...

Avlu'da şenlik vardı...

Mimarlar Odası eski Başkanı Yalçın Ergen ve Mehmet Uzuner’in sahibi olduğu ERG GROUP Şirketler Topluluğu tarafından yapımına geçen yıl başlanan ve tamamlanan Twinkle Life, “Avluda Şenlik Var” kapsamında, düzenlediği organizasyonla hem çocukları hem de ailelerini ağırladı

07 Kasım 2018 Çarşamba 15:23 Güncel

Yalçın Ergen ve Mehmet Uzuner’in sahibi olduğu ERG Group tarafından Başiskele’de yapımı tamamlanan Twinkle Life konutlarında, çocuklara yönelik bir şenlik düzenlendi. Yaz ayından kalma bir havada düzenlenen şenlikte çocuklar gönüllerince eğlenme fırsatı bulurken, aileler de yapımı tamamlanan konutları inceledi.

EĞLENCE DOLU BİR PAZAR

Twinkle Life’ın ilk misafirleri olan minikler palyaço ve animasyon ekibinin gösterileri ile coştu. Site içerisindeki parkta eğlenen çocuklar, sahnede şarkılar söyleyip güzel bir gün geçirdi. İlizyonist Sermet Erkin’in gösterisini beğeniyle izleyen çocuklar, şaşkınlıklarını da gizleyemediler.

SPONSORLAR EŞLİĞİNDE

Başiskele Kullar'da ERG Group Şirketler Topluluğu tarafından hayata geçirilen Twinkle Life’ın şenliği, Toyota Plaza Kocaeli Kaya Otomotiv, Wellborn Luxury Hotel, Cansu Balık Restaurant, Şebnem Öztürk Organizasyon, Akademi Hastanesi ve Hayal Kahvesi’nin sponsorluğunda gerçekleştirildi.

ERGEN KONUŞTU

Şenlikler sırasında bir konuşma yapan ERG Group Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ergen, “Işıltılı bir hayatı amaçladığımız projemiz 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlandı. Projemizin çıkış noktası; geçmişi bugün ile sentezlemek, yaşanmışlıkları ve unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırmak, samimi, dostane ortamlar oluşturmak idi. Ve bu hayalimizi özel bir mimari ile gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Bugün burada geçmişin eğlencelerini, günümüz mimarisi eşliğinde hep beraber yaşayacak, özlediğimiz çocukluk günlerimizi, çocuklarımızla birlikte hatırlayacağız. Özenle tasarlanan ve hayata geçirilen yaşam alanlarını sizlere göstermek ve çocuklarımızla keyifli bir pazar geçirmek için burada bir araya gelmiş bulunuyoruz.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

ÇMO, toprak ve yeraltı suları kirliliği semineri verecek

ÇMO, toprak ve yeraltı suları kirliliği semineri verecek