23 Ekim 2019 Çarşamba

Aygün: Derince İçin Birlikte Varız

Aygün: Derince İçin Birlikte Varız

Derince Belediyesi bünyesinde görev alan başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile toplantıda bir araya gelen Başkan Aygün, ilçenin geleceğine katkı sunacak çalışmalara hep birlikte imza attıklarını söyledi.

16 Haziran 2019 Pazar 15:07 Güncel

Değerlendirme Toplantısı

Bir yandan vatandaşlarla bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinleyen diğer taraftan projelerini hizmete sunmak için yoğun bir çaba sarf eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile bir araya gelerek son durumu değerlendirdi. Başkan Aygün’ün öncülüğünde Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen değerlendirme toplantısına Başkan Yardımcıları İbrahim Şirin, Kemal Bayraktar, Adnan Pala, Ayşe Mamat ve daire müdürleri katıldı.

Hepimizin Tek Bir Amacı Var

Toplantıda başkan yardımcıları ve daire müdürlerinden yapılan çalışmaların son durumları ile ilgili bilgiler alan Başkan Aygün, “Derince’mize daha iyi hizmet edebilmek, etkin ve verimli çalışmak için değerlendirme toplantılarımızı önemsiyorum. Hepimizin tek bir amacı var o da halkımıza en iyi hizmeti sunmak. Derince için birlikte varız. Allah’ın izniyle ilçemizin geleceğine katkı sunacak çalışmalara hep birlikte imza atıyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ormanya’da yaban hayvan popülasyonu artıyor

Ormanya’da yaban hayvan popülasyonu artıyor