25 Ekim 2020 Pazar

Başkan Ellibeş: Yalan damarlarınıza işlemiş

Başkan Ellibeş: Yalan damarlarınıza işlemiş

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, bir fotoğraf karesi üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı itibarsızlaştırmaya çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi, “Bu kadar sığ, bu kadar boş siyaset yapılmaz. Yalan damarlarınıza işlemiş” dedi.

08 Ekim 2020 Perşembe 19:26 Güncel

CUMHURBAŞKANIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, bir gazetede yer alan fotoğrafa bakarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Körfez Gezisi’nde yabancı ülke liderleri önünde eğildiğini ifade eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’nin milli duygularını incittiğini belirterek şunları söyledi: “Türkiye, Azerbaycanlı kardeşlerinin arkasında bir bütün olup, düşmanlarıyla mücadele ettiği sırada CHP lideri ortaya çıkıp, Cumhurbaşkanı hakkında aslı astarı olmayan iddialar ortaya atıyor. Hem ülkemizi hem de Cumhurbaşkanımızı küçük düşürmek pahasına, yabancı ülke liderleri önünde para için eğildiğini ileri sürüyor. Görüntülerin tamamına baktığınızda Cumhurbaşkanımızın araçtan indiği sırada ceketini düzeltirken bu fotoğrafın çekildiği, aslında kimsenin önünde eğilmediği açıkça görülüyor. Yalan artık damarlarınıza işlemiş.

Adeta yalan hastalığına turulmuş bu zihniyet aslında çok iyi biliyor ki, Türkiye ve Cumhurbaşkanımız ne Ortadoğu’yu kan gölüne çeviren İsrail karşısında, ne de bugün Azerbaycanlı kardeşlerimize destek verdiği için kendisine saldıran Avrupa ülkeleri karşısında hiçbir zaman eğilmedi, eğilmeyecek. Siyasi hayatı boyunca milleti dışında hiçbir güç tanımayan, Allah’ın huzuru dışında hiçbir yerde eğilmeyen Cumhurbaşkanımıza yapılan bu haksız saldırı karşısında AK Parti Kocaeli Teşkilatları olarak her zaman olduğu gibi daima yine liderimizin arkasındayız. Cumhurbaşkanımızı yalan ve iftirayla yıkacaklarına inananların, milletimizin feraseti karşısında yine darmadağın olmaları çok yakındır” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yeni İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan oldu

Yeni İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan oldu