26 Ekim 2020 Pazartesi

Başkan Hürriyet sahadan ayrılmıyor

Başkan Hürriyet sahadan ayrılmıyor

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, programlı olarak sürdürdüğü mahalle gezilerine Cumhuriyet Mahallesi ile devam etti

02 Ekim 2020 Cuma 09:30 Güncel

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet mahalle ziyaretleriyle esnaf ve mahalleliyle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Hürriyet son olarak Cumhuriyet Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi. Başkan Hürriyet’e Başkan Yardımcıları Dilek Yalçın ve Ünal Özmural, Fen İşleri Müdürü Burak Efe Erdoğan, Park ve Bahçeler Müdürü Aysun Bolat Kılıç, Çevre Kontrol Müdürü Havva Açıkgöz, Muhtarlar Masası Koordinatörü Süleyman Şen, Meclis Üyesi Tuncay Aşkın ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Yaman eşlik etti.

SAHADA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Cumhuriyet Mahallesi’ni sokaksokak dolaşan Başkan Hürriyet, mahalle sakinleriyle bol bol sohbet etti, talep ve önerilerine kulak verdi. Başkan Hürriyet, “Vatandaşlarımızla sohbet etme ve sorunlarını doğrudan dinleme imkânı yakaladık. İzmit’in her sokağı için yılmadan usanmadan çalışıp, çözüm üretmeyi sürdüreceğiz. Hemşehrilerimizin refahı ve mutluluğu bizim için çok kıymetli. Bu yüzden biz ekip olarak sahada olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

23 Bin kişi sorgulandı; 265 kişiye ceza kesildi!

23 Bin kişi sorgulandı; 265 kişiye ceza kesildi!