29 Mart 2020 Pazar

Başkan Hürriyet vatandaşa helva dağıttı

Başkan Hürriyet vatandaşa helva dağıttı

İzmit Belediyesi mübarek 3 ayların müjdecisi Regaip Kandili için kentin 8 farklı noktasında vatandaşlara helva ikramında bulundu

27 Şubat 2020 Perşembe 19:42 Güncel

İzmit Belediyesi, mübarek üç ayların müjdecisi Regaip Kandili için kentin 8 farklı noktasında vatandaşlara helva dağıttı. İzmit Belediyesi tarafından Fevziye Camii, Zincirlikuyu Camii, Mehmet Ali Paşa Camii, Orhan Camii, Kuruçeşme Camii, Alikahya, Akmeşe ve Belsa Plaza önünde akşam saatlerinde helva dağıtımı gerçekleştirildi. Recep ayının ilk Cuma gecesi idrak edilen Regaip Kandili için kurulan helva dağıtım stantlarının İzmit Belediyesi Hizmet Binası önündeki durağında, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet hem vatandaşların kandilini kutladı, hem de helva ikramında bulundu.

HOŞGÖRÜ VE DAYANIŞMA

Regaip Kandili’nin idraki öncesinde vatandaşların helva standına kandil simitleri getirerek Başkan Hürriyet’e ve belediye personellerine ikramda bulunması, İzmit’teki hoşgörü ve dayanışmayı bir kez daha gözler önüne serdi. Başkan Hürriyet’e İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ve birim müdürleri de helva dağıtımında eşlik etti. Başkan Hürriyet, standa gelen tüm vatandaşlarla tek tek sohbet ederek, kandillerinin mübarek, edilen dualarının kabul olmasını diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Silah kaçakçılarına 6 ilde operasyon: 3 tutuklama

Silah kaçakçılarına 6 ilde operasyon: 3 tutuklama