28 Ekim 2020 Çarşamba

Başkan Kocaman’dan atla terapiye davet

Başkan Kocaman’dan atla terapiye davet

Kartepe Belediyesi Atla Terapi Merkezi’ni ziyaret eden Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, tesis sorumlusundan bilgi aldı. Atları elleriyle besleyen ve sonrasında at binen gençlere eşlik eden Başkan Kocaman bu harika deneyimi yaşamaları için herkesi Kartepe Belediyesi Atla Terapi Merkezi’ne davet etti

19 Eylül 2020 Cumartesi 10:48 Güncel

Kartepe Belediyesi’nin sosyal belediyecilik ve engelli çalışmaları kapsamında, engelli bireyler için geliştirilmiş iyileştirme yöntemlerinden biri olan Atla Terapi Merkezi  kurulmasından bu yana büyük ilgi görüyor.

ENGELLİ TEDAVİSİNE DESTEK

Kartepe Belediyesi Atla Terapi Merkezi’nde kas ve gelişim hastalıkları, down sendromu, otizm, spastizm gibi çeşitli hastalıkların destekleyici tedavisi için atla terapi yöntemi kullanırken, sosyal binicilik yapmak isteyenlere de hizmet veriyor.

KOCAMAN AT BİNDİ

Kartepe Belediyesi Atla Terapi Merkezi’ni ziyaret eden Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman yetkililerden bilgi aldı. Terapi merkezinde bulunan atlarla yakından ilgilenen Başkan Kocaman, at binerek Kartepelilere çağrıda bulundu.  

SAYISIZ GÜZELLİKTEN BİRİ

Kartepe Belediyesi Atla Terapi Merkezi’nin ilerleyen günlerde farklı konseptlerle Kartepelilere hizmet vereceğini belirten Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, “Atla Terapi Merkezimize herkesi bekliyoruz. Kartepemizi tercih edenlerin sayısız sebeplerinden biri de Atla Terapi Merkezidir. At binecek olan güzel vakit geçirmek isteyen herkese kapımız açıktır” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Emekli müfettiş koronaya yenildi

Emekli müfettiş koronaya yenildi