29 Ekim 2020 Perşembe

Başkan Sezer, koronavirüs denetimine katıldı

Başkan Sezer, koronavirüs denetimine katıldı

İçişleri Bakanlığı’ndan gelen talimat üzerine Gölcük’te koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılan denetimler tüm hızıyla devam ediyor. Kent genelinde yapılan kapsamlı denetime; Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’de katılarak, Zabıta, Polis ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerine eşlik edip, vatandaşlara ve esnaflara uyarılarda bulundu

04 Eylül 2020 Cuma 13:46 Güncel

Denetimler kapsamında; konaklama tesisleri, alışveriş merkezleri, pazar yerleri, lokanta, kafe, restoran, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, düğün ve nikâh yapılan yerler, berber/kuaför/güzellik merkezleri, internet kafe/salon ve elektronik oyun yerleri, şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları, ticari taksiler, taksi durakları, park/piknik alanları, eğlence parkları ve bütün ortak yaşam alanları tek tek denetlendi. Kurallara uymayanlar ve eksik uygulayan esnaflar ve vatandaşlar uyarıldı.

BAŞKAN SEZER UYARIDA BULUNDU

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada, “İlçemiz genelinde gerçekleştirdiğimiz Korona Virüs tedbirleri denetimine, Gölcük Kaymakamımız Cengiz Karabulut ile birlikte katıldık. Sağlık için hepimiz için tüm vatandaşlarımızdan özellikle rica ediyoruz: Maske, Mesafe, Temizlik kurallarına hayatımızın her alanında uyalım. Aşı bulunana kadar ancak bu şekilde virüse karşı dur diyebiliriz. Tedbiri elden bırakmayalım” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Büyükakın: Metroyu biz işleteceğiz

Başkan Büyükakın: Metroyu biz işleteceğiz