23 Eylül 2020 Çarşamba

Başkan ve kaymakamdan koronavirüs denetimi

Başkan ve kaymakamdan koronavirüs denetimi

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Başiskele Kaymakamı İsmail Gültekin ile birlikte ilçe genelinde maske, mesafe ve hijyen denetimi yaparak, Koronavirüs’e karşı vatandaşları uyardı

04 Eylül 2020 Cuma 16:57 Güncel

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Zabıta personellerinden oluşan ekip eşliğinde Kaymakam İsmail Gültekin ve Başkan M. Yasin Özlü tarafından gerçekleştirilen geniş kapsamlı denetimde vatandaşların maske takma, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyup uymadığı konusunda gerekli uyarı ve denetimler gerçekleştirildi. Bu kapsamda pazar yeri, market, kafeterya, kıraathane, berber, kuaför, güzellik salonu, lokanta gibi işyeri ve ortak yaşam alanlarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Gültekin ve Başkan Özlü, Koronavirüs salgını kapsamında alınması gereken önlem ve uyulması gereken kurallar konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

"HEP BİRLİKTE BU ZORLU SÜRECİ ATLATACAĞIZ"

Koronavirüs salgınını birlik ve beraberlik içinde kurallara uyarak kısa sürede aşacaklarını belirten Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, “Dünyanın ve ülkemizin de içinde olduğu bu zorlu durumu hep beraber kurallara uyarsak aşacağız. Rehavete kapılmadan herkes maskesini takmalı, sosyal mesafe kuralına uymalı, temizliğine dikkat etmeli ve bu şekilde kendini ve sevdiklerini korumalı. Kimse bana bir şey olmaz düşüncesine kapılmamalı.” dedi. Koronavirüs salgının önlenmesine yönelik çalışmaları büyük bir titizlikle karşı Başiskele Belediyesi olarak yürüttüklerini ifade eden Başkan Özlü, kurallara uyarak toplum sağlığını koruyan duyarlı hemşerilerine teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Körfez'de esnafa koronavirüs denetimi

Körfez'de esnafa koronavirüs denetimi