27 Kasım 2020 Cuma

Başkan Yıldızlı: Bu şehrin gerçek sorunları konuşulacak

Başkan Yıldızlı: Bu şehrin gerçek sorunları konuşulacak

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, il ve ilçe örgütünün 3. kez Gebze’de yaptığı ziyaretlerin ardından “Bu şehirde artık halkın gerçek sorunları konuşulacak ve çözüme kavuşturulacak” dedi

02 Ekim 2020 Cuma 12:39 Güncel

CHP Kocaeli İl Örgütü, 12 ilçede vatandaşların talep ve sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm üretmek için sürdürdüğü muhtarlık ve esnaf ziyaretlerine Gebze ilçesinde devam ediyor. CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, İl Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, CHP Gebze İlçe Yönetimi, CHP Gebze İlçe Kadın Kolu Başkanı Yaşa Erdoğan, Gebze Belediye Meclisi CHP Grubu üyeleri Şahin Yılmazel, Erhan Bölük ve Halil İbrahim Başçiftçi 3. kez Gebze ilçesinde dernek, muhtarlık ve esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi

GİRİB İLE BİR ARAYA GELDİLER

CHP’liler muhtarlık ve esnaf ziyaretleri öncesinde dernek ziyaretlerinde bulundu. CHP İl Örgütü ve ilçe örgütü ilk olarak Giresun İşadamı ve Bürokratlar Derneği (GİRİB) Başkanı Kemal Tokmak ve yönetiminin konuğu oldu. Bölgenin sorunlarının masaya yatırıldığı ziyarette GİRİB Başkanı Kemal Tokmak ve yönetimi CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı’nın nezdinde tüm örgüte hem ziyaretlerinden hem de çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

DURU’NUN YAKINLARINA TAZİYE

CHP’liler, geçtiğimiz günlerde gittiği özel hastanenin önünde fenalaşarak hayatını kaybeden Sebahattin Duru’nun üyesi olduğu Gebze Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ederek ailesine ve yakınlarına taziyelerini iletti. Tüm Türkiye’yi sarsan olayla ilgili dernek başkanı Şakir Töngel’den detaylı bilgi alan CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, konunun takipçisi olduklarını ve yetkililer ile görüşmelerinin sürdüğünü ifade etti.

9 MUHTARLIKTA BÖLGE HALKINI VE ESNAFI DİNLEDİLER

Dernek ziyaretleri sonrasında CHP’liler Mimarsinan Mahallesi Muhtarı Necati Kütük, İstasyon Mahallesi Muhtarı Mehmet Kesgin, Eskihisar Mahallesi Muhtarı Tayfun Özcan, Barış Mahallesi Erol Yılmaz, Hacı Halil Mahallesi Muhtarı İrfan Malkoç, Tatlıkuyu Mahallesi Muhtarı ve Gebze Muhtarlar Derneği Başkanı Cevat Karaman, Sultanorhan Mahallesi Muhtarı Hüseyin Ayar, Kirazpınar Mahallesi Muhtarı Nadi Kırcı, Güzeller Mahallesi Muhtarı Mümin Yılmaz ve çevre esnafı ile bir araya gelerek bölgenin sorun ve taleplerini dinledi.

GEBZE’DE 40 MUHTARLIK ZİYARET EDİLECEK

Ziyaretler hakkında bilgi veren CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, “Ziyaretlerimizin hiçbir siyasi amacı yok. Amacımız halkımızın gerçek sorunlarını çözmek, gündeme taşımak ve halkımızın gerçek sesini duyurmaktır. Gebze’de toplamda 40 muhtarlığımız var. Mahalle statüsüne geçen köylerimizdeki muhtarlıklarımız için de önümüzdeki günlerde ziyaret edecek, halkımızın sorunlarını, taleplerini yerinde dinleyeceğiz. Bizlere iletilen her sorunu belediye meclislerinin, halkın gündemine taşıyacağız. Bu şehirde artık halkın gerçek sorunları konuşulacak ve çözüme kavuşturulacak” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Mutlu’dan Yürüyüş Yolu için ciddi öneriler!

Mutlu’dan Yürüyüş Yolu için ciddi öneriler!