24 Nisan 2019 Çarşamba

Bayram Özkan’a çok önemli görev!

Bayram Özkan’a çok önemli görev!

Belediye-İş Sendikası Olağan Genel Kurulu’nda Kocaelili sendikacı Bayram Özkan, Genel Mali Sekreter oldu. Özkan’ın Genel Mali Sekreterlik göreviyle ikinci adam olması ve Kocaeli Şube yöneticisi Sedat Küçük’ün de denetleme kurulunda yer alması, “genel kurula Kocaeli damgasını vurdu” dedirtti

04 Kasım 2018 Pazar 21:54 Güncel

Belediye-İş Sendikası Genel Merkezi 11. Olağan Genel Kurulu 3-4 Kasım tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirildi. Genel kurul için Belediye-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar ve 24 delege önceki gün Ankara’ya gitmişti. 350 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu ve oldukça coşkulu geçen genel kurulda Genel Başkan Nihat Yurdakul’a rakip çıkmadı.

ESKİ YÖNETİMDEN BİR TEK ÖZKAN VAR

Kocaeli’nin yetiştirdiği önemli sendikacılardan Belediye-İş Sendikası Eğitim ve Basın Yayın Genel Sekreteri Bayram Özkan ise Genel Mali Sekreterlik gibi önemli bir görevi üstlendi. Eski yıllarda 7 kişiden oluşan genel merkez yönetim kurulu üyelerinin sayısı bu dönem 5’e indirildi. Genel Başkan Yardımcılığı ve Genel Sekreterlik görevleri ise kaldırıldı. Böylece genel merkez yönetiminde ikinci adam Genel Mali Sekreter olan Bayram Özkan oldu.

ÖZKAN’A ÖNEMLİ GÖREV

Diğer yandan genel merkez yönetimine Bayram Özkan dışında eski yöneticilerden hiçbir yönetici giremedi. Bayram Özkan’ın tüm yönetim değişirken yine genel merkez yöneticisi olarak kalması ve genel Mali Sekreterlik Görevi gibi çok önemli bir görevi üstlenmesiyle birlikte ile ikinci adam olması büyük başarı olarak addedildi. Ayrıca önceki dönemde genel disiplin kurulu üyesi olan Belediye-İş Sendikası Kocaeli Şubesi yöneticilerinden Sedat Küçük bu dönem denetleme kurulu üyesi görevine getirildi.

Ergün DEMİR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ümit Günay

04 Kasım 2018 Pazar 23:21

Öncelikle Bayram ÖZKAN başkanıma ve yeni yönetimimize başarılar diliyorum.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP'li kadınlar, cumhuriyetin 95. yılını kutladı

CHP'li kadınlar, cumhuriyetin 95. yılını kutladı