18 Ağustos 2019 Pazar

Beklenen kar yağışı Kocaeli'nin kapısına dayandı!

Beklenen kar yağışı Kocaeli'nin kapısına dayandı!

Kocaeli’de yarın kar yağışı bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahmini verilerine göre kar yağışı tüm kent genelinde etkisini gösterecek ve pazartesi günü de devam edecek

11 Şubat 2017 Cumartesi 19:49 Güncel

Kocaeli yeni bir soğuk hava dalgasının etkisine giriyor. İlimizde bugün yağmur beklenirken yarın ise kar yağışı bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahmini verilerine göre bugün Kocaeli genelinde yağmur, yüksek kesimlerde ise karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. Hava sıcaklığı 5 derece civarında hissedilirken rüzgar ise çok sert esecek. Rüzgarın esme hızı Kuzeydoğu’dan saatte 17 kilometre olacak.

PAZARTESİ DE SÜRECEK

Kocaeli’de yarın ise kar yağışı bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerine göre kar yağışı tüm kent genelinde etkisini gösterecek. Kar yağışının pazartesi günü de devam etmesi bekleniyor. Hava sıcaklığı ise 4 dereceye kadar inecek. Yine Meteoroloji'den alınan bilgilere göre salı günü yağışların etkisinin azalacağı, çarşamba günü ise yeni bir yağışlı havanın etkisini göstereceği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kanal D, İrfan Değirmenci'nin işine son verdi

Kanal D, İrfan Değirmenci'nin işine son verdi