23 Ekim 2018 Salı

  • 5,680 TL
  • 6,512 TL
  • 223,01 TL
  • 94.682

Beklenen kar yağışı Kocaeli'nin kapısına dayandı!

Beklenen kar yağışı Kocaeli'nin kapısına dayandı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük hava tahmin raporunu açıkladı. Kocaeli'de yüksek kesimlerden sonra şimdi de kent genelinde kar uyarısı yapılırken hava sıcaklığının iyiden iyiye düşeceği belirtildi

03 Aralık 2017 Pazar 12:02 Güncel

Kış ayına girdik fakat hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam ediyor. Mevsimin geniş çapta etkili olacak ilk soğuk hava dalgası ise geliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden açıklanan verilere göre hava sıcaklıkları 12 derece birden düşecek ve soğuk hava beraberinde kar yağışı getirecek. Çarşamba günü yurdun büyük bir bölümünde kar yağışı etkili olacak. Kocaeli’de ise bugün yılın son sıcak günü yaşanacak. Parçalı bulutlu bir havanın hakim olduğu Kocaeli'de bugün hava sıcaklığı 21 derece civarında olacak. Yarından itibaren ise hava sıcaklığı hızla düşmeye başlayacak.

ÇARŞAMBA GÜNÜ KAR YAĞACAK

Yarın Kocaeli'de sağanak yağış beklenirken hava sıcaklığı 14 dereceye inecek. Hava sıcaklıklarındaki düşüş salı günü de devam edecek. Yağmur devam ederken sıcaklık 9 dereceye kadar inecek. Çarşamba günü kış artık iyiden iyiye kendini hissettirmeye başlayacak. Çarşamba günü Kocaeli'nin yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. Hava sıcaklığı ise 4 derece olacak. Perşembe günü ise hava iyiden iyiye soğuyacak ve sıcaklık 7 derece civarında hissedilecek. Kocaeli'de en düşük hava sıcaklığının eksi 1 ile 4 derece arasında olması bekleniyor. Çarşamba günü aynı zamanda Kocaeli’de rüzgarın da etkili olacağı tahmin ediliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

'Köfte İsmail' yoğun bakıma alındı

'Köfte İsmail' yoğun bakıma alındı