28 Mart 2020 Cumartesi

Belediye Başkanı caddeyi süpürdü

Belediye Başkanı caddeyi süpürdü

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli projesine Körfez Belediye Başkanı Şener Sögüt’den de destek geldi. Protokol ve katılımcılar, Tuğrul Caddesi’nden başlayarak sahile kadar olan yaklaşık 3 kilometrelik alanı süpürdü

26 Şubat 2020 Çarşamba 23:01 Güncel

Körfezli Eczacı Caner Göçmez, sosyal içerikli faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. “Biz en temiz ilçe olmak istiyoruz” sloganıyla bir etkinlik düzenleyen Caner Göçmez’in daveti üzerine, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, STK başkan ve yöneticileri, belediye birim amirleri, amatör futbol kulübü İlimtepe Gençler Birliği Antrenörü Murat Durul ve küçük sporcuları caddeleri süpürdü.

CADDEDE BULUŞTULAR

Eczacı Caner Göçmez, insanların yaşadıkları ortamın temizliğine, kirletmemeye özen gösterilmesine dikkat çekmek amacıyla bir sosyal proje düzenledi. Körfez Belediyesi ve Körfez Kent Konseyi tarafından da desteklenen proje gereği, protokol ve katılımcılar Tütünçiftlik Güney Mahallesi Kamyoncular Durağı’nda bir araya geldi.

3 KİLOMETRELİK ALANI SÜPÜRDÜLER

Belediye temizlik hizmetleri birimi tarafından katılımcılara süpürge, faraş, eldiven ve yelek dağıtıldı. Malzemeleri giyen Belediye Başkanı Şener Söğüt, Eczacı Caner Göçmez ve protokol ile katılımcılar, Tuğrul Caddesi’nden başlayarak sahile kadar olan yaklaşık 3 kilometrelik alanı süpürdüler. Toplanan çöpler temizlik hizmetleri ekiplerine teslim edilirken, esnaf ve vatandaşlara da temizlik ve kirletmemekle ilgili broşürler dağıtıldı.

CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ

Etkinlik başlamadan önce konu hakkında bilgi veren Eczacı Caner Göçmez, amaçlarının her kesin kendi evinin önünü temiz tutabileceğini anlatmak ve dikkat çekmek olduğunu söyleyerek, bu hizmeti veren personele teşekkür etti. Başkan Şener Söğüt de, temizliğin çok önemli olduğunu ve belediye ekiplerinin ilçeyi temiz tutmak için canla başla çalıştıklarını söyledi. Hazırlanan plaketler, temsilen bir personele ve etkinliğe katılan futbol takımı antrenörüne verildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Uslu: 70 imza tamam, divana en az 100 imza sunacağız

Uslu: 70 imza tamam, divana en az 100 imza sunacağız