24 Eylül 2020 Perşembe

Belediye başkanları İzmit’te

Belediye başkanları İzmit’te

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı ve CHP Kocaeli Milletvekili aynı zamanda TBMM Başkanvekili Haydar Akar, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan’ı ağırladı

02 Eylül 2020 Çarşamba 15:52 Güncel

Yalova Belediyesi’ndeki yolsuzluğun ortaya çıkarılmasının ardından yürütülen soruşturma kapsamında görevinden uzaklaştırılan CHP’li Belediye Başkanı Veda Salman’ın ilk duruşması Yalova’da gerçekleştirildi. CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak, CHP Karamürsel İlçe Başkanı Suat Ülkü de davayı takip eden isimler arasındaydı. 

KAPANÖNÜ’NDE AĞIRLADILAR

Artvin ve Sinop’un CHP’li belediye başkanları Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın davasını takip etmek için Yalova’ya gitti. Yıldızlı ve Akar, uçakla memleketlerine dönecek olan Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan’ı Kocaeli’de ağırladı. Uçağa binmeden önce Kocaeli’ye uğrayan belediye başkanları Harun Yıldızlı ve Haydar Akar tarafından önce Kapanönü’ndeyemekte ağırlandı,  heyet ardından partiye geçti. Partide parti içi meseleler ve ülke gündemine dair sohbet edildi. Belediye başkanları ardından memleketlerine gitmek üzere ilimizden ayrıldılar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kaan Şensoy'un katil zanlıları adliyede!

Kaan Şensoy'un katil zanlıları adliyede!