24 Ocak 2021 Pazar

Belsa kongresi yapılamayacak

Belsa kongresi yapılamayacak

İçişler Bakanlığının yayınladığı genelge ile birlikte Ocak ayında yapılacak olan Belsa Plaza İş Merkezi Yönetimi Kat Malikleri Olağan Kongresi de yapılamayacak

01 Aralık 2020 Salı 11:22 Güncel

Belsa Plaza İş Merkezi Yönetimi Kat Malikleri Olağan Kongresi 2021 Ocak ayında yapılacaktı. Ancak İçişleri Bakanlığı'nın aldığı son kararla Belsa Plaza İş Merkezi Yönetimi Kat Malikleri Olağan Kongresi ertelenmek zorunda kaldı. 1 Mart tarihinden önce yapılmayacak kongrenin tarihi henüz belirlenmedi.

BAKANLIK ERTELEME KARARI VERDİ

634 Bağımsız bölüm ve 259 kat maliki üyesinin bulunduğu kongre tarihini Belsa Plaza yöneticileri Yaşar Kardeş, Fadime Coşkun ve Necdet Polat yapacağı toplantı sonrası karar verecek. Koronavirüs salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutmak amacıyla İçişleri Bakanlığı genelgesi çerçevesinde; STK’lar, kamu kurum niteliğindeki meslek kuruluşları, birlikler, kooperatifler, barolar ve meslek odaları tarafından düzenlenecek etkinliklerin (genel kurul toplantıları dahil) 1 Mart tarihine kadar ertelenmesi kararı verilmişti.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Meclis üyesi Candemir'in testi pozitif çıktı

Meclis üyesi Candemir'in testi pozitif çıktı