24 Ekim 2020 Cumartesi

Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı istifa etti!

Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı istifa etti!

Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen istifa etti.

16 Ekim 2020 Cuma 11:36 Güncel

15 yıldır Bem Bir Sen Kocaeli Şube başkanlığı görevini yürüten Sadican Aygen istifa etti. Aygen istifasını bir basın açıklaması ile duyurdu.

İşte Aygen’in o açıklaması:

Değerli Basın mensupları, Memur Sen ve Bem Bir Sen Ailesinin Kıymetli Üyeleri;

15 yıldır Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı olarak hizmet verdim. Memurlarımızı, üyelerimizi ilgilendiren birçok süreci, ilgili makamlarla görüşerek, üyelerimizin desteği ile beraber yönettik. Ülkemizi ilgilendiren birçok konuda yerel, ulusal ve uluslararası platformlarda ülkemizin, milletimizin menfaatine uygun şekilde tavır takındık, sivil toplum örgütlerimizle ortak hareket ettik. Çalışmalarımızda bizlere desteklerini esirgemeyen başta Memur Sen ailesi, üyelerimiz ve memurlarımız olmak üzere tüm sivil toplum örgütlerimize, idarecilerimize teşekkür ediyorum.

Başta sağlık sorunlarımın varlığı, ülkemizde yaşanan Pandemi sürecinin şahsıma olabilecek etkileri gibi sebeplerden dolayı15.10.2020 tarihi ile Şube başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Başkan olduğum süre zarfında bana olan destek ve teveccühlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bem Bir Sen Kocaeli şubemizde bayrağı devrettiğimiz bu süreçten sonra, üyelerimiz ve kurullarımızla beraber çıtanın daha yukarılara taşınacağına inanıyorum.Bu vesileyle bundan sonraki çalışmalarda da desteğimin eksik olmayacağını dile getirerek,Bem Bir Sen Kocaeli Ailemizin başarılarının ve birliğinin daim olmasını diliyor, teşekkür ediyorum

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MHP’de Ahde Vefa

MHP’de Ahde Vefa