29 Ekim 2020 Perşembe

Bilgi Köprüsü’nde yeni gurur tablosu

Bilgi Köprüsü’nde yeni gurur tablosu

Milli Eğitim Bakanlığı 2020-LGS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları’nın yeni gurur tablosu da ortaya çıktı.

13 Ağustos 2020 Perşembe 12:12 Güncel

EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI ALDI

Milli Eğitim Bakanlığı 2020-Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Her yıl başarılarıyla adından söz ettiren Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları, Pandemi nedeniyle yaşanan zorluklara rağmen bu yıl da zirvede yer almayı başardı. Online eğitime çok hızlı adapte olan ve internet üzerinde oluşturulan dersliklerle eğitime devam eden Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları, 2020-LGS’de emeklerinin karşılığını almanın mutluluğunu yaşadı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan sonuçlara göre Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları %90’lık başarıyı bu yıl %10’luk dilim yerine %5’lik dilimde elde ederek, müthiş bir sonuca imza attı.

İSTANBUL’DA 11, KOCAELİ’DE 84 ÖĞRENCİ YERLEŞTİ

Bu başarı önceki gün açıklanan yerleştirme sonuçlarında yeni bir gurur tablosuna dönüştü. Buna göre Bilgi Köprüsü’nden 11 öğrenci İstanbul’da çok önemli liseleri kazandı. Bunlar arasında İstanbul Erkek Lisesi, Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi, İstanbul Atatürk Fen Lisesi, Robert Koleji, Tevitöl, Saint Joseph Lisesi ve Enka Okulları yer aldı. Ayrıca 84 öğrenci ilimizdeki önemli liselerde yer buldu. Öğrencilerin kendi okullarındaki başarılı çalışmalarını, özel öğretim programlarıyla destekleyerek hedeflerini şansa bırakmadıklarını ifade eden kurum yönetimi, hayallerine kavuşan bütün öğrencilerin yeni eğitim-öğretim hayatında başarısının devamını diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gıda Bankası bugün açılıyor

Gıda Bankası bugün açılıyor