25 Ocak 2021 Pazartesi

Bir doktor kaybolmuştu: Kartepe'deki arama sonlandırıldı

Bir doktor kaybolmuştu: Kartepe'deki arama sonlandırıldı

Kartepe'de kaybolan doktor Uğur Tolum için AKUT ve Jandarma Arama Kurtarma (JAK)  timlerinin bölgede başlattığı arama çalışması sonlandırıldı. Jandarma, güvenlik kameraları, Plaka Tanıma Sistemi ve Mobese kayıtlarını inceleyerek teknik aramalara devam edecek

14 Ocak 2021 Perşembe 19:25 Güncel

Kartepe ilçesi Derbent Mahallesi’nde bir kişinin kaybolduğu ihbarını alan jandarma ekipleri, bölgede arama çalışması başlattı. AKUT ekibinden oluşan 6 kişilik bir ekip de arama çalışmalarına katıldı. Kayıp şahsın en son dağlık bölgede görüldüğünü belirten AKUT Genel Başkanı Recep Şalcı, “Aldığımız bilgilere göre kayıp kişinin bir doktor olduğunu biliyoruz. İlk olarak Derbent Mahallesi’nde bir berbere gitmiş ve orada epilepsi geçirdiğini öğrendik. Bu kişinin oradan ayrıldıktan sonra kaybolduğu bilgisine ulaşıldı. En son Mobese görüntülerinde ise şahsın Derbent dağ yolunda görüldüğü tespit edildi. Arama çalışmaları başlatıldı. Bölgeye 6 kişiden oluşan AKUT ekibini de hemen sevk ettik” dedi.

ARAMA SONLANDIRILDI

Kaybolduğu iddia edilen Uğur Tolum (44) ile ilgili AKUT, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ve AFAD ekipleri aramayı sonlandırdı. Jandarma, güvenlik kameraları, Plaka Tanıma Sistemi ve Mobese kayıtlarını inceleyerek teknik aramalara devam edecek. Kaybolan kişinin Kartepe bölgesinde herhangi bir izine rastlanıldığı taktirde bölgede arama çalışmalarına yeniden başlanacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Çaldı diyemeyenler, çer-çöple başkanımızı yıpratmak istiyor

Çaldı diyemeyenler, çer-çöple başkanımızı yıpratmak istiyor