23 Mart 2019 Cumartesi

Bu babanın feryadına kulak verin

Bu babanın feryadına kulak verin

İzmit’te yaşayan 12 yaşındaki Melissa Kızıltan'a 2017 yılında omurga eğriliği teşhisi konuldu. Melissa'nın hastalığı 6 ay içerisinde yüzde 67'den yüzde 92'ye kadar ilerledi. Acilen ameliyat olması gereken küçük kız için baba Müfit Kızıltan destek bekliyor

12 Nisan 2018 Perşembe 10:31 Güncel

İzmit'te yaşayan Müfit Kızıltan'ın kızı 12 yaşındaki Melissa Kızıltan'a geçen yıl Ekim ayında Kocaeli Devlet Hastanesi'nde skolyoz (omurga eğriliği) teşhisi konuldu. Teşhis konulduğunda yüzde 67 civarlarında olan hastalık, yüzde 92'ye kadar ilerledi. Kalbi, akciğeri ve midesi sıkışmaya başlayan Melissa için zamanın daraldığını ifade eden baba, destek bekliyor. 

VALİLİK'TEN İZİN BEKLİYOR

Baba Müfit Kızıltan, "Doktorlar acil ameliyat olması gerektiğini söyledi. Bize ameliyatın risklerini anlattılar. Kızımı İstanbul'da özel bir hastaneye götürdüm. Kendilerinde devlet hastanelerinde bulunmayan son teknoloji cihazların olduğunu ve riskin düşük olduğunu söylediler. Biz bu hastanede ameliyat yaptırmak istiyoruz ancak 130 bin lira diyorlar. Birçok hayırsever aradı. Ama herkes valilik tarafından kampanya yapılması halinde detek vereceğini söyledi. Valiliğe başvurdum, kararını bekliyoruz. Hastalık 6 ayda yüzde 67'den yüzde 92Ye ilerledi. Acilen ameliyat gerekiyor. Kızımın çok az zamanı kaldı. Omurgası, kalp ve akciğeri sıkıştırıyor. Devamlı kusuyor, nefes alamıyor. Lütfen yardım edin" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

alp güçlü

27 Nisan 2018 Cuma 12:46

sayın valilik lütfen yardımcı olun .sizin de böyle bir çocuğunuz olabilirdi .empati yapın.

A.k

12 Nisan 2018 Perşembe 22:34

Boyle birsey olamaz o valilik daha neyi bekliyo. Bir evlat kolaymi yetisiyor. Bu ana babanin sesini neden duymamazliktan geliyorlar. Artik kendi evlatlarinizla ilgilenin suriyelilere gosterilen ilgi bu memleketin evlatlarina yok. Duy bu babanin feryadini vali bey! Bir can gidiyor bir evlat gidiyor duy!! Yoksa bu mazlumun ahi yakani birakmaz.

Nese

12 Nisan 2018 Perşembe 21:15

Seka devlet hastanesinde ortopedi doktor resul bey var.gorusurseniz size eminim yardimci olur

Miraç Kırat

12 Nisan 2018 Perşembe 19:09

Allah yardımcınız olsun aynı hastalık benim kızımda da vardı dediğiniz hastanede ameliyat ettirdim 43 derece olan eğriliği 5 dereceye düştü inşallah kampanya başlar ve orda ameliyat ettirebilirsiniz. Yaşamayan bilemez zor bir süreç Allah şifa versin inşallah

müfit kızıltan

12 Nisan 2018 Perşembe 10:44

https://www.facebook.com/mufit.kiziltanhttps://twitter.com/Mufit_kiziltan

müfit kızıltan

12 Nisan 2018 Perşembe 10:43

https://www.facebook.com/mufit.kiziltanhttps://twitter.com/Mufit_kiziltan

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Dilovası’ndaki kanser araştırma sonuçları neden açıklanmıyor?

Dilovası’ndaki kanser araştırma sonuçları neden açıklanmıyor?