19 Ocak 2021 Salı

Bu fırsat kaçmaz: Yelkent Koru Park

Bu fırsat kaçmaz: Yelkent Koru Park

Konut alımında kamu bankaları tarafından uygulanmaya başlayan 0.64 faizli kredi imkanı bir çok aileyi harekete geçirdi. Ev sahibi olma hayali bu kredi oranı ile çok kolay gözükmeye başlayınca, vatandaşlar sağlam, güvenilir, kullanışlı, doğa ile iç içe ve yeterli sosyal alanı olan projeleri incelemeye başladı

28 Haziran 2020 Pazar 16:33 Güncel

Konut alımında kamu bankaları tarafından uygulanmaya başlayan 0.64 faizli kredi imkanı bir çok aileyi harekete geçirdi. Kredi oranlarının uygun olması ev sahibi olmak isteyen birçok kişiyi ev arayışına itti. Derince Yenikent Mahallesi’nde Araptepe mevkiinde Yelkent İnşaat tarafından yapımına başlanan Yelkent Koru Park projesi de bu süreçte en çok ilgi gösterilen evlerden oldu. Daha önce de çeşitli prestij projelerini başarıyla tamamlayan Yelkent İnşaat, bu fırsat döneminde de inşaatı biten Yelkent Safir Konakları ve temeli atılan Yelkent Koru Park projesi ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşların rağbet ettiği firmaların başında geldi.

YEŞİLLE İÇİÇE

Temel atımına başlanan ve yakında proje tanıtımı yapılacak olan Yelkent Koru Park projesi, 428 daireden oluşan ve yüksek sosyal donatılara sahip hamam, sauna, fitness, havuz, kafeden anaokuluna ekmek fırınına ve diğer ticari alanlarla ve yeşille iç içe bir çalışma.

YOĞUN TALEP VAR

 Yelkent Koru Park’ta ev almak isteyenler 0,64 oran, 180 ay vade ve 12 ay ertelemeli ödeme seçenekleriyle, 29.943 m2 arsa üzerinde toplam 87.500 m2 inşaat alanına sahip, 428 daire ve 4 dükkandan oluşan proje de yer alabilecekler. Yelkent İnşaat’ın yeni projesinin yanı sıra Safir Konakları Projesi’nde tamamlanan daireler için yoğun talep olduğu ve ev sahibi olmak isteyen ailelerin beklendiği belirtiliyor.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit'te intihar girişimi: Yol tabelasına çıktı

İzmit'te intihar girişimi: Yol tabelasına çıktı