03 Aralık 2020 Perşembe

“Bu yolun sıkıntılı olduğunu defalarca söyledik”

“Bu yolun sıkıntılı olduğunu defalarca söyledik”

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, İlimtepe’ye çıkan Hacı Osman Mahallesi çıkışında ki yolun, sıkıntılı olduğunu defalarca söylediklerini, gündeme getirdiklerini belirterek, “Yen yapılan yol bugün kullanılamıyor ve kısa zamanda 6 kaza oldu, 3 kişi hayatını kaybetti” dedi.

04 Temmuz 2020 Cumartesi 09:57 Güncel

Ömer Faruk Coşkun konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bir önceki Belediye Başkanı İsmail Baran döneminden beri İlimtepe yolunun sıkıntılı olduğunu defalarca dile getirdik.

Son bir yılda burada çok ciddi kazalar meydana geldi. Önümüzde yaklaşan Kurban Bayramı ve yapılması planlanan Toki konutlarıyla bölgede ki trafik daha da artacak. Yeni yapılan Kuzey Anadolu Otoyolu’ndan çıkış yapan ağır vasıtalar, yolun fiziki durumunu bilmeden Navigasyon tarafından bu yola yönlendiriliyorlar.

Bir an önce tedbirler alıp, olası can ve mal kaybının önüne geçmeliyiz. Gerekli çıkış noktalarına rahat görülecek büyüklükte ve ışıklı, dikkat çeken uyarı tabelaları konulmalıdır. Bu şekilde ağır vasıtaların, toplu taşıma araçlarının, kamyon ve minibüslerin bu yolu kullanmamaları sağlanmalıdır” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP’li başkanlardan duygulandıran ziyaret

CHP’li başkanlardan duygulandıran ziyaret