29 Kasım 2020 Pazar

Burası Covid-19 polikliniğinin önü... Herkes iç içe!

Burası Covid-19 polikliniğinin önü... Herkes iç içe!

Gebze Fatih Devlet Hastanesi özellikle Enfeksiyon Bölümü “Covid 19 Polikliniği” önünde işlem yaptırmak için bekleyen vatandaşların sosyal mesafeyi korumadan iç içe bir şekilde durması büyük tepki topladı

15 Eylül 2020 Salı 15:03 Güncel

Gebze Fatih Devlet Hastanesi önünde yüzlerce vatandaş işlem yaptırmak için sosyal mesafeyi hiçe sayarak sıra bekliyor. Özellikle Enfeksiyon Bölümü “Covid 19 Polikliniği” önünde tahlil sonucunu almak için veya tahlil yaptırmak için bekleyen vatandaşların sosyal mesafeyi korumadan iç içe bir şekilde durması dikkatlerden kaçmadı.

KALABALIK İÇ İÇE BEKLİYOR

Öğlen tatili sırasında oluşan ciddi yoğunluk daha sonra biraz azalsa bile devam etti. Bu zaman zarfında ise ne hastane yetkilileri ne de devletin diğer yetkilileri vatandaşların düzgün sıra olması, sosyal mesafeyi koruması adına hiçbir müdahalede bulunmadı. Kalabalığı gören bazı vatandaşlar ise işlem yaptırmadan alandan ayrıldı. Koronavirüs salgınının arttığı son zamanlarda, bir hastane kapısında böylesine yoğunluk oluşması ve buna müdahale edilmemesi ciddi tepki topladı.


Ergün DEMİR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ünlü: Orijinal logoya dönmek istiyoruz

Ünlü: Orijinal logoya dönmek istiyoruz