25 Eylül 2020 Cuma

Büyükakın, o düğünle ilgili konuştu

Büyükakın, o düğünle ilgili konuştu

Geçtiğimiz günlerde oğlunu evlendiren ve gündeme konu olan Cemil Yaman’ın düğününde yaşananlar hakkında Büyükakın açıklamalarda bulundu. Büyükakın, “Öyle bir durum olduğu için kamuoyundan özür dilemek gerektiğini düşünüyorum.” dedi

09 Eylül 2020 Çarşamba 16:23 Güncel

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze-Darıca Metrosu inşaatına yaptığı ziyaret sonrası basın mensuplarıyla Darıca Antik Köfte’de buluştu. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Büyükakın, geçtiğimiz günlerde kamuoyunda büyük eleştirilere sebep olan Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın oğlunun düğünü hakkında açıklamalarda bulundu.

“BİR ŞEY YANLIŞSA YANLIŞTIR”

Tahir Büyükakın sosyal mesafe ve maske kurallarının hiçe sayıldığı Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın oğlunun düğünü hakkında; “Maskesiz fotoğrafım sadece konuşma, nikah kıyma kısmındadır. Aslında ben hayatımda hiçbir zaman orasından burasından dolanmak istemem. Bir şey yanlışsa yanlıştır. Öyle olmaması gerekiyordur. Benim de diğer arkadaşlarımın da hiçbirimizin öyle olsun istemediğine eminim. Aman ben ne büyük yaptım da ne güzel düğün oldu dediğini düşünmüyorum Cemil beyin. Ben de esasen böyle bir ortam olamasın dilerdim. Oraya gidilince yapılacak tek bir şey vardı. Hemen nikahı yapmak ve oradan kalkmak. Öyle de yaptık ama herkesin orada kalma süresini azaltması lazımdı ama bunun savunulacak bir şey yok. Cemil beyde aynı fikirde. Bu konunun savunulacak bir yeri yok. Bunun da kasten yapılmış gibi bir durumu yoktur. Bu tür durumlarda da biraz empati yapın. Bu düğün sizin düğününüz olsaydı “O bu ne kalabalık ben sizin nikahınızı kıymıyorum.” Deseydim ne düşünürdünüz? Özetle organizasyonun öyle olmaması gerekiyordu. Öyle olduğu için de kamuoyundan özür dilemek gerektiğini düşünüyorum.” Dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

EMEP: BES’in şirketlere devredilmesi soygundur

EMEP: BES’in şirketlere devredilmesi soygundur