27 Eylül 2020 Pazar

Büyükakın’dan Belde A.Ş personeline ikramiye müjdesi

Büyükakın’dan Belde A.Ş personeline ikramiye müjdesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ıntalimatı ile Belde A.Ş.personelinin hesaplarına bayram öncesi yaklaşık4 milyon TL yatırılacak  

28 Temmuz 2020 Salı 10:25 Güncel

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın,bayram öncesi yaklaşık 5 bin 100 belediye personelini sevindirecek müjdeyi verdi. Başkan Büyükakın’ın talimatıyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde ve İSU’da çalışanBelde AŞ. işçilerine Ekim ayında verilmesi gereken ikramiyelerini kapsayan yaklaşık 4 milyon TL bayramdan önce hesaplarına yatırılacak.

İKRAMİYE MÜJDESİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, belediye personelinin Kurban Bayramı’nı daha rahat geçirmesini sağlamak için harekete geçti.Başkan Büyükakın,Büyükşehir Belediyesi’nde ve İSU’da görev alan Belde AŞ. işçilerinin Ekim ayında verilmesi gereken ikramiyelerinin bir kısmının bayram öncesi yatırılması talimatını verdi. Buna göre yaklaşık 5 bin 100 çalışanın ikramiyelerinin bir kısmını kapsayan 4 milyon TL hesaplarına yatırılacak.

BAYRAM ÖNCESİ SEVİNDİRDİ

Bayram öncesi yatırılacak ikramiye, personelin bayramı daha rahat geçirmesini sağlayacak. Çalışanına maaşını geciktirmeden personeline verenKocaeli Büyükşehir Belediyesi, bu ödemeyle bir kez daha personelinin yanında olduğunu, en rahat koşullarda bayram geçirmesini sağlamış oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit sokaklarında, yabani ot temizliği sürüyor

İzmit sokaklarında, yabani ot temizliği sürüyor