25 Eylül 2020 Cuma

Büyükşehir, 15 Temmuz için başka isim bulamadı mı!

Büyükşehir, 15 Temmuz için başka isim bulamadı mı!

Çiftlik Bank'ın Medya ve İletişim Danışmanı olan Kocaeli Şehir Tiyatroları eski Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Çevik, Kocaeli Büyükşehir’in 15 Temmuz’un yıl dönümü etkinliklerinde görev alacak

13 Temmuz 2020 Pazartesi 16:40 Güncel

Yüz milyonlarca lira topladıktan sonra sırra kadem basan Çiftlik Bank'ın Medya ve İletişim Danışmanı olan Kocaeli Şehir Tiyatroları eski Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Çevik, Kocaeli Büyükşehir’in 15 Temmuz’un yıl dönümü etkinliklerinde sahne alacak. Böylesine önemli bir günde binlerce insanı dolandıran Çiftlik Bank CEO'su halk arasında “Tosuncuk” olarak bilinen Mehmet Aydın için 'kahraman' diyen Mehmet Çevik'in yazıp yönettiği Kurtuluş Senfonileri adlı müzikli-dramatik gösterinin tercih edilmesi tuhaf karşılandı.

KAHRAMAN DEMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere Çiftlik Bank dolandırıcılığı sonrası Kocaeli Şehir Tiyatroları eski Genel Sanat Yönetmeni, Çiftlik Bank'ın Basın ve İletişim Danışmanı olan Mehmet Çevik şaşırtan bir açıklama yapmış ve ''Ben sadece reklamlarda oynadım. Suç mu? Medya ve iletişim danışmanını siz yazdınız. Benim resmi görevim yok'' demişti. Oyuncu Mehmet Çevik, 'Sadece reklamlarda oynadım' açıklaması yapsa da daha öncesinden katıldığı televizyon programlarında Çiftlik Bank'ı savunmuş, hatta Çiftlik Bank'ın tesis açılışında 'Çiftlik Bank Basın ve İletişim Danışmanı' olarak yaptığı konuşmada Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın için 'kahraman' demişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmitliler Fethiye Caddesi için son sözü söyledi

İzmitliler Fethiye Caddesi için son sözü söyledi