15 Haziran 2021 Salı

Can dostlarımız için kulübe yaptılar

Can dostlarımız için kulübe yaptılar

Körfez Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi'nin organizasyonuyla bir araya gelen vatandaşlar, havaların soğumasıyla birlikte zor şartlarda sokakta yaşayan hayvanlar için kulübe yaptı

12 Kasım 2020 Perşembe 16:03 Güncel

Hava koşullarının olumsuzlaşmaya başlamasıyla birlikte sokak hayvanlarının da barınma ve beslenme ihtiyaçları da artmaya başladı. Sokak hayvanlarının bu ihtiyaçlarını unutmayan Körfez’deki hayvansever vatandaşlar bir araya gelerek kulübeler yaptılar. Kulübeleri kendi elleriyle ve imkanlarıyla yapan hayvan severlere, bunları konulacağı noktalar, mama ve ilaç yardımı da belediyeden geldi. Körfez Belediyesi zabıta ekipleri, hazırlanan kulübelere konulması için kedi ve köpek mamalarının yanı sıra, parazitle mücadelede kullanılacak ilaçları da verdi ve Veteriner Hekim tarafından da uygulanması anlatıldı. Yapılan çalışma sırasında 75 sokak hayvanı da yine ekipler tarafından mama verilerek beslendi ve ihtiyacı olanlara ilaçlama yapıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sema Balcıl

13 Kasım 2020 Cuma 11:26

Bende ekipin bir parcasiydim muhteşem bir gündü hep birlikte zor şartlarda yaşam savaşı veren CAN larimiza bir nebze de olsa yardımcı olmak istedik.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KTO’dan Saadet Partisi ve Kocaeli Vergi Dairesi'ne ziyaret

KTO’dan Saadet Partisi ve Kocaeli Vergi Dairesi'ne ziyaret