24 Kasım 2020 Salı

CHP İzmit, vatandaşa Nutuk kitabı dağıttı

CHP İzmit, vatandaşa Nutuk kitabı dağıttı

CHP İzmit İlçe Örgütü, Cumhuriyetin kuruluşunun 97. yıl dönümü nedeni ile 2 bin 500 adet Nutuk kitabı dağıttı

29 Ekim 2020 Perşembe 23:20 Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar ilçe yöneticileri, Kadın Kolları Başkanı Mediha Satıcı, İl Gençlik Kolları Başkanı Zeki Karakadılar ile birlikte Mustafa Kemal Atatürk'ü daha iyi anlamaları için vatandaşlara Nutuk kitabı dağıttı. İlçe binası önü yürüyüş yolunda yaklaşık  2 bin 500 adet Nutuk kitabı dağıtan CHP heyetine vatandaşlar bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik etti. Göreve geldikleri günden bu yana Cumhuriyet Halk Partisi ilkeleri doğrultusunda, halka hitap eden çalışmalar yaptıklarını vurgulayan İlçe Başkanı Hakan Çakar İzmit için daha çok çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

Cumhuriyetin kuruluşunun 97. yıl dönümü nedeni ile ilk olarak 2 bin 500 adet Nutuk kitabı dağıttıklarını ifade eden CHP  İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, “Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Başkanlığı olarak ilçemizin çeşitli mahallelerindeki toplantılarda üyelerimizin ve vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda taleplerini yerine getirdik.

YENİ NESİLLERE ANLATMAK İÇİN

İhtiyaç sahibi öğrencilerimize önümüzdeki hafta kırtasiye desteği sunacağız. Bunun yanında her zaman vatandaşımızın taleplerini dinliyoruz. Bu anlamda son olarak da Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümünde ilçemizde ilk etap olarak 2 bin 500 adet Nutuk dağıtımı yaptık. Akabinde de 2 bin 500 adet daha Nutuk kitabı dağıtacağız. Burada amacımız Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve devrimlerini yeni nesillere hatırlatmak.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP'li gençler Andımız'ı unutmuş!

CHP'li gençler Andımız'ı unutmuş!