25 Eylül 2020 Cuma

CHP Kocaeli bu kez Kartepelilerin yanında

CHP Kocaeli bu kez Kartepelilerin yanında

CHP Kocaeli, halkın gerçek sesini duyurmak için başlattığı muhtarlık ve esnaf ziyaretlerinde bu kez Kartepelilerin yanındayd

02 Eylül 2020 Çarşamba 23:07 Güncel

Kocaeli genelinde muhtarlık ziyaretlerini aralıksız sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Örgütü bu kez Kartepe’de esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi. CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Zeki Karakadılar, CHP Kartepe İlçe Başkanı Tevfik Mayda, CHP Kartepe İlçe yönetimi, Kartepe Belediye Meclisi CHP Grubu üyeleri Hasan Bayrak, Turgay Adak ve Yakup KambukKartepeliler ile bir araya geldi.

KOCAELİ’DEKİ SESİNİZ BİZİZ

CHP’liler ARSTAŞ Tır ve Kamyon Kooperatif A.Ş Başkanı Şükrü Aslan ve yönetimi. , SUMOTAŞ Lojistik Başkanı Hüseyin Türker ve yönetimi,  Suadiye Mahallesi Muhtarı Vehbi Gündüz, Arslanbey Mahallesi Muhtarı Sedat Topal, Ataşehir Mahallesi Muhtarı Sibel Demirsoy ve çevre esnafını ziyaret etti. Ziyaretlerin siyasi bir amaç taşımadığını ifade eden Başkan Yıldızlı, “Sizlerin ilettiğini sorun ve talepleri çözmek için, Kocaeli’deki sesiniz olmak için yanınızdayız. İstek ve taleplerinizi gündeme taşıyarak sorunlarınızın çözümü için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gelecek İzmit’te görev dağılımı

Gelecek İzmit’te görev dağılımı