24 Ekim 2020 Cumartesi

CHP Kocaeli hız kesmiyor

CHP Kocaeli hız kesmiyor

CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ve CHP İlçe Örgütü başkanları yeni çalışma planlamalarını oluşturmak üzere bir araya geldi

02 Ekim 2020 Cuma 19:33 Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ve ilçe örgütü başkanları, partinin il binasında düzenlenen İlçe Başkanları Toplantısı’nda bir araya geldi. Hız kesmeden tüm ilçelerde devam eden saha ve örgütlenme çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantıda ilçe başkanları, Başkan Yıldızlı ile hayata geçirilecek yeni çalışma planlamalarını paylaştı.

İLÇELERE TEŞEKKÜR

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı 2. Yüzyıla Çağrı Beyannamesi çerçevesinde ilçe örgütlerinin çalışma planlamalarının oluşturulacağını ifade eden Başkan Yıldızlı, “Halkımızın taleplerini karşılamak, sorunlarına çözüm üretmek için fedakarca çalışan tüm örgütlerimize ilçe başkanlarımızınnezdinde teşekkür ediyorum. Hedef iktidar. Hedef halkın iktidarını kurmak. Bu hedef doğrultusunda tüm ilçelerimizde mahalle mahalle, sokak sokak vatandaşlarımızı dinleyeceğiz, onların gerçek sesini duyuracağız” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sarnıç Han’da iki büro savcılığa verildi

Sarnıç Han’da iki büro savcılığa verildi