27 Kasım 2020 Cuma

CHP Körfez esnafını dinledi

CHP Körfez esnafını dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Örgütü, esnaflara yönelik çalışmalarına il genelinde devam ediyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun esnafların sorunlarına ilişkin hazırladığı 17 maddelik çözüm önerisini açıklamasının ardından CHP Kocaeli bu kez Körfez ilçesine çıkarma yaptı.

15 Ekim 2020 Perşembe 09:59 Güncel

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız, CHP Körfez İlçe yönetimi, Körfez Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Erkan Uygun, Körfez Belediye Meclis CHP grubu üyeleri Eren Kır, Sevgi Yaman Kel ve Yelda Pişkin, Körfez Yeniyalı Mahallesi’ndeki esnafları dükkanlarında ziyaret ederek vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde dinledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun esnafların sorunlarına ilişkin hazırladığı 17 maddelik çözüm önerisini esnaflara anlatan CHP İl Örgütü, esnafın sorunlarını tek tek not aldı.

REÇETE HAZIRLANDI

Pandemi döneminde başlayan kısıtlamalarla uzun bir süre dükkanları kapalı kalan esnaflar, çözüm bekledikleri sorunlar hakkında CHP’liler ile görüştü. CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, “Esnaflarımızın çözüm bekleyen sorunları için genel başkanımız 17 maddelik bir öneri reçetesi hazırladı. Bu önerilere sizlerin eklemek istediğiniz, duyurulmasını istediğiniz başka talepler var ise bunları da gündeme getireceğiz” dedi.

GERÇEK GÜNDEM SİZSİNİZ

Ziyaretlerden ötürü duydukları memnuniyeti dile getiren çevre esnafı çözüm bekledikleri sorunları hakkında CHP’li heyete bilgi aktarımında bulundu. Birçok meslek grubunun farklı sorunu olduğunu ve bunlarla ilgili olarak hem yerelde hem ulusalda çalışmalar yürüttüklerini belirten Başkan Yıldızlı, “Sizlerin sesini duyurmak, çözüm üretmek ve gündeme taşımak bizlerin en asli görevi. Beklentilerinizin ve taleplerinizin Kocaeli’nin gerçek gündemi olması için var gücümüzle yanınızdayız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gelecek’in gençleri İYİ Parti’ye gitti

Gelecek’in gençleri İYİ Parti’ye gitti