16 Aralık 2018 Pazar

  • 5,364 TL
  • 6,066 TL
  • 214,26 TL
  • 90.529

Çiftlik Bank'ın basın danışmanı Mehmet Çevik'ten ilginç açıklama

Çiftlik Bank'ın basın danışmanı Mehmet Çevik'ten ilginç açıklama

Yüz milyonlarca lira topladıktan sonra sırra kadem basan Çiftlik Bank'ın Medya ve İletişim Danışmanı olan Kocaeli Şehir Tiyatroları eski Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Çevik'ten şaşırtan açıklama geldi

13 Mart 2018 Salı 19:03 Güncel

Son zamanların en çok konuşulan olayı Çiftlik Bank dolandırıcılığında ilginç bir gelişme yaşandı. Kocaeli Şehir Tiyatroları eski Genel Sanat Yönetmeni, Çiftlik Bank'ın Basın ve İletişim Danışmanı olan Mehmet Çevik şaşırtan bir açıklama yaparak ''Ben sadece reklamlarda oynadım. Suç mu? Medya ve iletişim danışmanını siz yazdınız. Benim resmi görevim yok'' dedi. Oyuncu Mehmet Çevik, 'Sadece reklamlarda oynadım' açıklaması yapsa da kısa süre öncesine kadar katıldığı televizyon programlarında Çiftlik Bank'ı savunmuş, hatta Çiftlik Bank'ın tesis açılışında 'Çiftlik Bank Basın ve İletişim Danışmanı' olarak yaptığı konuşmada Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın için 'kahraman' demişti. Çevik, kısaca şöyle konuşmuştu:

YILMAYIN ARKADAŞLAR

"Nefis bir ailesiniz. Yılmayın arkadaşlar. Sakın tezgaha düşmeyin. Yapılan şey sadece rivayet ve dedikoduyla parçalamaktır. Biz işimize bakalım. Bu ailenin genç kahramanı Mehmet Aydın. Hakkında rivayet çıkarıldığı gün dünyanın başka ülkesinden gelip vatanına ayağını basıyor. Burada açılış yapıyoruz. O zaman sizlerden yapmanız gereken bir şeyi istirham ediyorum. Lütfen dedikoduya mahal veren yerde durmayın, onun seviyesizliğine düşmeyin."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Haldun

14 Mart 2018 Çarşamba 00:23

Ahlaksızlık ve utanmazlık anca bu kadar olur. Üstlendiği sahtekarlik rolünü layıkıyla oynamis guya unlu bir unsuz. İnsanlar o şahsiyeti adam sanarak itimat ettiler. Rabbim onunda belasını versin. O paraları kimin bogazindan geçirdilerse onlarda omur boyu sürünsün. Yeni filminde kendisine biçilen rol kesinlikle “DÜZENBAZLIK” olmalı.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KOTO'da seçim tarihi belli oldu

KOTO'da seçim tarihi belli oldu