21 Ocak 2019 Pazartesi

Değirmendere’de o saçma yasak devam ediyor!

Değirmendere’de o saçma yasak devam ediyor!

Gölcük Belediyesi, Değirmendere sahilinde bisikletle gezintiyi yasaklamıştı. Konunun basına yansımasının üzerinden yaklaşık bir ay geçmesine karşın değişen bir şey olmadığı görüldü

18 Mart 2018 Pazar 22:56 Güncel

Kocaeli ve Gölcük’ün en güzel beldelerinden biri olan Değirmendere’de, Gölcük Belediyesi’nin koyduğu “Bisiklet yasağı” oldukça dikkat çekmişti. Bu gelişme üzerine konu yaklaşık bir ay önce basına yansımış ve Gölcük Belediyesi’nin bu uygulaması eleştirilmişti. Fakat o gün bugündür konuyla ilgili bir çalışma yapılmadığı ve “Bisikletle gezmek yasaktır” tabelalarının yerinde durduğu görüldü.

GÖRENLER ŞAŞIRIYOR

Diğer yandan Değirmenderelilerin en rahat ve en keyifli şekilde bisiklet sürebileceği yer olan sahilde bunun yasaklanması oldukça tepki çekiyor. Diğer belediyeler sırf bisiklet kullanımını artırmak için bedava bisiklet dağıtıp, bisiklet yolları yaptırarak oldukça büyük paralar harcarken, Gölcük Belediyesi’nin Değirmendere sahilinde bisiklet yolu yapmak yerine yasak getirmesi görenleri hayrete düşürüyor.

Ergün DEMİR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

reyo

20 Mart 2018 Salı 19:42

sacma bncede.insan 1m yer ayrip cizgi cekip bisiklet yolu ypmasi lzm.arti sahile arac grmeside cok sacma.sahil millet kafa dinlicek heryer arac.kapatilmasi lzm araclara.bisiklet yolu yapilsin yerine..

Yusuf Aydın

20 Mart 2018 Salı 10:04

Gölcük belediyesi kararı çok doğru. Araçlarımızı kaldırıma park Edip yolun ortasında yürüyen; Bisiklet yolunda yayalar, kaldırım ve sahil şeritleri de bisiklet motor bisiklet ler mi olmalı. Ergün Demir bey en yakın zamanda trafik kurallarını tekrar okuyun. Doğru bildiğimiz o kadar yanlış bilgi varki. En azından birdaki yazınıza düzeltme yapmanızı bekliyoruz

Misafir

19 Mart 2018 Pazartesi 19:37

Yanlış olan ne. Yaya yolunda bisikletin ne işi var.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP Derince o arsanın peşini bırakmıyor

CHP Derince o arsanın peşini bırakmıyor